Viacom uruchamia Paramount Play w Polsce

Viacom International Media Networks ogłosił uruchomienie w Polsce Paramount Play, nowego serwisu SVOD. Polska jest pierwszym rynkiem Europy Środkowo-Wschodniej i drugim na świecie po Skandynawii, na którym pojawi się ta usługa.

Już w drugiej połowie października zostanie ona udostępniona abonentom PLAY NOW – serwisu należącego do Play, największego operatora telefonii komórkowej w Polsce, a także sieci Toya.

Oferta Paramount Play to szeroki wybór filmów ze studia Paramount Pictures, jak również najlepsze i najpopularniejsze programy MTV, Comedy Central, Nickelodeon i Nick Jr. Z pomocą serwisu polscy użytkownicy będą mogli cieszyć się również najpopularniejszymi produkcjami lokalnymi MTV Polska i Comedy Central Polska. W najbliższych tygodniach usługa Paramount Play pojawi się w ofercie kolejnych operatorów.

Użytkownicy Paramount Play otrzymają dostęp do m.in. filmów „American Beauty”, „Szeregowiec Ryan”, „Forrest Gump”, „Ojciec chrzestny”, „Wyspa tajemnic”, „Piękny umysł”, „Terminal” oraz cykli „Transformers” czy „Mission Impossible”. W ofercie serwisu pojawią się również polskie i zagraniczne programy rozrywkowe, takie jak „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”, „Ex na plaży Polska”, „Niemożliwe PL”, „Teen Mom Polska”, a także „Ekipa z Newcastle”, „Dziara za dziarę”, „Miasteczko South Park”, „Comedy Club”, „Inside Amy Schumer” i „Takeshi’s Castle: Take wariaty”. Także dzięki Paramount Play najmłodsi widzowie uzyskają dostęp do swoich ulubionych bohaterów z takich programów, jak m.in. „SpongeBob Kanciastoporty”, „Szkoła Rocka”, „Dora poznaje świat” oraz do uwielbianej przez przedszkolaków serii „Psi patrol”.

Użytkownicy Paramount Play od dnia uruchomienia serwisu otrzymają również dostęp do premierowych odcinków produkcji MTV Polska i Comedy Central Polska w zaledwie kilka chwil po ich premierze telewizyjnej. Dzięki temu zobaczą najnowsze odcinki dziesiątego sezonu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” i drugiej edycji „Drunk History – Pół litra historii”. W ofercie Paramount Play znajdzie się także najnowszy sezon, cieszącego się ogromnym powodzeniem, programu „Ex na plaży Polska”, który od września br. jest emitowany na antenie MTV Polska.

W nadchodzących miesiącach oferta Paramount Play będzie się systematycznie powiększać.

Paramount Play to doskonałe uzupełnienie portfolio naszych produktów. Z jego pomocą nasi partnerzy istotnie wzbogacą paletę oferowanych przez nich usług. Nasz serwis zapewnia widzom szeroki wybór treści programowych, do których dostęp będą mieli w każdym miejscu i czasie oraz na każdym urządzeniu, zarówno przez dekoder operatorów kablowo-satelitarnych, jak i przez urządzenia mobilne wybranych sieci. Służąc jako rozwinięcie naszego tradycyjnego modelu biznesowego, Paramount Play umożliwi zwiększenie obecności Viacom w kolejnych segmentach rynku w Polsce. Wzmocni także naszą pozycję jako lidera pośród firm międzynarodowych z segmentu pay. Oferta Paramount Play zawiera setki hitów filmowych i programów telewizyjnych dla widzów w każdym wieku. Już w dniu jego uruchomienia, serwis będzie dostępny w Play i Toya, a w nadchodzących tygodniach Paramount Play znajdzie się w ofercie kolejnych operatorów – powiedział Bartosz Witak, SVP, General Manager dla VIMN w regionie CEE & Izrael.

Źródło: VIMN Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *