„Victor i Valentino” – nowy serial Cartoon Network

Nadchodzi halloweenowa premiera w Cartoon Network! Niebawem widzowie poznają zawadiackich braci z serialu „Victor i Valentino”. Ich pełne tajemnic przygody w miasteczku Monte Macabre pojawią się na kanale już 28 października.

Sprawdź godziny emisji serialu „Victor i Valentino” w PROGRAMIE TV

Nowy serial animowany Cartoon Network, którego autorem jest Diego Molano to prawdziwa gratka dla miłośników historii z dreszczykiem! Ta pełna akcji komediowo-przygodowa kreskówka opowiada o perypetiach dwóch przyrodnich, różniących się od siebie jak ogień i woda braci, Victora i Valentino. Bohaterowie spędzają wspólnie wakacje u swojej babci Chaty – surowej, ale życzliwej staruszki, która prowadzi mały biznes w swoim rodzinnym miasteczku Monte Macabre. Zaciekawieni lokalną kulturą, żądni przygód chłopcy nie cofną się przed żadną tajemnicą czy legendą! Nadprzyrodzone zjawiska, duchy mitycznych bogów oraz potwory mogłyby niektórych przyprawić o gęsią skórkę, jednak dla tej dwójki to codzienność.

Sprawdź ofertę kanału Cartoon Network w PROGRAMIE TV

Premiera nowego serialu „Victor i Valentino” już 28 października. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 15:15 w Cartoon Network.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *