VIMN wprowadza do Polski kanał Nicktoons

Już wkrótce Viacom International Media Networks Polska wprowadzi nową markę do swojego portfolio. Na początku 2018 roku kontent stacji Nickelodeon HD zostanie poszerzony i wzmocniony pod nazwą Nicktoons. Oferta programowa marki skoncentruje się wyłącznie na serialach animowanych, w tym najpopularniejszych i najzabawniejszych animacjach Nickelodeon, w jakości HD.

Sprawdź ofertę kanałów VIMN w PROGRAMIE TV

Nicktoons to 24-godzinny kanał w jakości HD, skierowany przede wszystkim do dzieci w wieku od 4 do 10 lat. W ofercie programowej stacji znajdą się wyłącznie animacje, w tym najpopularniejsze i najzabawniejsze seriale animowane, o przygodach ulubionych bohaterów Nickelodeon. Nicktoons jest obecnie dostępny na 24 rynkach na całym świecie, obejmując swoim zasięgiem niemal 90 milionów gospodarstw domowych. W Polsce marka Nicktoons zadebiutuje  w pierwszych miesiącach 2018 roku jako nowa nazwa kanału telewizyjnego nadawanego dotychczas pod marką Nickelodeon HD.

VIMN jako lider wśród nadawców kanałów dziecięcych w Polsce konsekwentnie dywersyfikuje swoją ofertę wedle oczekiwań naszych widzów. Nicktoons to marka, która będzie wzmocnieniem portfolio kanałów dziecięcych Viacom International Media Networks Polska. Przekształcenie Nickelodeon HD w Nicktoons umożliwi nam dostarczenie naszym młodym widzom jeszcze większej ilości znakomitych animacji z udziałem ulubionych bohaterów Nickelodeon, w jakości HD, przez 24 godziny na dobę – mówi Daniel Reszka,  ‎Vice President, Youth & Emerging Brands CEE – ‎Viacom International Media Networks Polska.

Viacom International Media Networks Polska jest liderem wśród nadawców kanałów dla dzieci w Polsce. Stacje dziecięce z portfolio VIMN zanotowały w 2017 roku (dane od 1 stycznia do 30 listopada) SHR w wysokości 14,3% w grupie docelowej 4-12. W ofercie znajdują się obecnie: skierowany do najmłodszych widzów (2-6 lat) Nick Jr., Nickelodeon (4-15 lat) oraz Nickelodeon HD (4 – 12 lat).

Źródło: VIMN Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *