VOX Music TV z nowościami w ramówce (wideo)

9 lutego 2015 roku kanał muzyczny VOX Music TV, dostępny w ofertach lokalnych multipleksów (MUX-L) Naziemnej Telewizji Cyfrowej, wprowadza zmiany w oprawie i ramówce. Odświeżona została baza muzyczna, pojawiły się także nowe pasma i programy rozrywkowe, takie jak: „Miłość w rytmie disco”, „Kuchnia polowa”, „Disco Star”.

W każdy wtorek i czwartek o godzinie 21:30 VOX Music TV wyemituje serial „Miłość w rytmie disco”. Głównymi bohaterami są pracownicy dyskoteki – kelnerka Nikola (Joanna Kurowska), barman Paweł (Jacek Mędrala) i ochroniarz Daro (Andrzej Nowak). Przez ich pryzmat widzowie będą mogli obserwować życie toczące się w nocnym klubie. Będą świadkami miłosnych i życiowych perypetii głównych bohaterów, a także gości odwiedzających dyskotekę.

W środę o godzinie 21:30 widzowie zobaczą talent show „Disco Star”, w którym biorą udział młodzi wokaliści i zespoły tworzące muzykę dyskotekową i taneczną. Gospodarzem programu jest Marcin Miller, lider zespołu Boys. Występy uczestników ocenia jury w składzie: Shazza, Grzegorz Halama i Paweł Jasionowski z zespołu Masters.

Od marca w ramówce pojawi się „Kuchnia polowa” – to program kulinarny, w którym prowadząca – Elwira z zespołu Mejk, zaprasza do wspólnego gotowania gwiazdy polskiej sceny muzyki disco. Przygotowanie posiłku staje się doskonałą okazją do rozmowy o upodobaniach, pasjach, pracy i muzyce.

Do ramówki wprowadzone zostały także nowe pasma – koncertowe i imprezowe. „Koncerty VOX Music TV”, czyli występy największych gwiazd muzyki disco, dance i disco polo, zobaczyć można w soboty o godzinie 19:00 i niedziele o godzinie 22:00. Pasmo „VOX Dance Impreza”, emitowane w piątki i soboty o 20:00, to najlepsza impreza w rytmie hitów z lat 90-tych i współczesnych.

Oprócz nowości nie zabraknie także flagowych pozycji stacji – Marek Sierocki będzie prezentował najlepsze klipy w „Video Mix” i zapraszał na „Weekend z…”, czyli rozmowę z kultowymi artystami muzycznymi. W „Tydzień na czerwonym dywaniku” Anna Chmiel, Marcin Kotyński oraz zaproszeni do studia eksperci poplotkują na najbardziej gorące tematy dotyczące polskich i zagranicznych gwiazd. Marcin Kotyński poprowadzi „Best Listę”, tj. codzienne notowanie 20 najlepszych hitów disco.

Źródło: Lemon Records

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *