Vuelta a Espana na żywo tylko w Eurosporcie

fot. Eurosport/David Ramos/Getty Images

Ostatni wielki tour w roku rozpocznie się już w sobotę indywidualną jazdą na czas w Maladze. Najlepsi kolarze świata, a wśród nich Michał Kwiatkowski z grupy Sky i Rafał Majka z BORA-hansgrohe, przez ponad trzy tygodnie będą ścigać się w palącym słońcu Hiszpanii. Transmisje Vuelta a Espana od 25 sierpnia do 16 września wyłącznie w Eurosporcie 1 i Eurosport Player.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Eurosport 1

21 etapów, ponad 3250 km, aż 46 szczytów do zdobycia i zaledwie dwa dni przerwy – droga z Malagi do Madrytu będzie prawdziwym piekłem dla kolarzy i gwarancją wielkich emocji dla widzów. Choć w peletonie znajdzie się tylko dwóch Polaków, to kibice bez wątpienia mają na co czekać. Michał Kwiatkowski, który znakomicie zaprezentował się w Tour de France, a tuż po nim w pięknym stylu wygrał Tour de Pologne, tym razem będzie jednym z liderów Team Sky. Wraz z Davidem de la Cruzem będzie walczył o czerwoną koszulkę lidera, którą Polak miał już przyjemność założyć w 2016 roku. Wówczas z powodu kontuzji musiał wycofać się z wyścigu. „Kwiato” po raz pierwszy w karierze pojedzie w jednym roku w dwóch wielkich tourach, ale jak pokazały jego ostatnie starty, jest w znakomitej formie. Drugi z Polaków, Rafał Majka, nastawia się na zwycięstwa etapowe, a szczególnie duże szanse będzie miał w górach. Kolarz zespołu BORA-hansgrohe w ubiegłym roku był najszybszy na 14. etapie i teraz wszyscy liczą, że uda mu się przynajmniej wyrównać to osiągnięcie.

Sprawdź godziny transmisji Vuelta a Espana w PROGRAMIE TV

Przez wszystkie 21 pokazywanych na żywo etapów wyścigu dookoła Hiszpanii polskich widzów przeprowadzą znakomici komentatorzy Eurosportu – Dariusz Baranowski, Tomasz Jaroński i Adam Probosz. Transmisje od 25 sierpnia do 16 września wyłącznie w Eurosporcie 1 i Eurosport Player. Więcej informacji oraz materiałów wideo w aplikacji Eurosportu oraz na stronie eurosport.interia.pl.

Źródło: Eurosport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *