W. Pijanowski, W. Zientarski i K. Szewczyk razem na „Sylwestrze z Radiem Pogoda

Legendarne trio – Krzysztof Szewczyk, Wojciech Pijanowski i Włodzimierz Zientarski – powraca, by poprowadzić sylwestrowy program i przywitać wspólnie nowy rok w Radiu Pogoda. To tylko część niespodzianek dla słuchaczy przygotowanych przez stację na 31 grudnia.

Po ponad 35 latach słynni polscy prowadzący telewizyjni znowu razem. Krzysztof Szewczyk, Wojciech Pijanowski i Włodzimierz Zientarski – autorzy i gospodarze kultowego programu rozrywkowego „Jarmark” poprowadzą wieczór sylwestrowy w Radiu Pogoda. Audycja „Sylwester z Radiem Pogoda” wystartuje o godz. 20:00 i skończy się w nowym roku. Przez ponad cztery godziny na antenie będą królować „sport, muzyka oraz gry”. Nie zabraknie wspomnień z legendarnego „Jarmarku”, najpiękniejszych melodii i zabawnych anegdot.

„Jarmark” to pierwszy telewizyjny program rozrywkowy epoki PRL, który nawiązywał do zachodnich wzorców. Ukazywał się w latach 1983-1986 i bił rekordy popularności. Stanowił „okno na świat” w szarych czasach dopiero zakończonego stanu wojennego. Audycja była emitowana raz w tygodniu, najpierw w poniedziałki, a później w piątki w TVP2. Realizowano ją na żywo i nie rejestrowano, dlatego do dziś nie zachował się żaden z odcinków.

Źródło: Grupa Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *