„Wakacyjna Trasa Dwójki” powraca na antenę TVP2

Nie ma drugiej takiej trasy koncertowej w Polsce. Znani i lubiani artyści, tysiące przejechanych kilometrów, muzyczne przystanki i największe hity. „Wakacyjna Trasa Dwójki” startuje w niedzielę, 3 lipca w Wilnie pod hasłem „Największe przeboje lata”.

Sprawdź godziny emisji audycji „Wakacyjna Trasa Dwójki” w PROGRAMIE TV

Na telewidzów i publiczność „Wakacyjnej Trasy Dwójki” czeka aż dziesięć przebojowych koncertów. Widowiska muzyczne zostaną zorganizowane w popularnych letniskach, malowniczych kurortach i miejscowościach, w których hasło „Lato, muzyka, zabawa” wybrzmiewa szczególnie mocno. Start już 3 lipca w Wilnie, a wielki finał – 28 sierpnia w Sopocie. Po drodze gwiazdorska, rozśpiewana ekipa Dwójki zawita do: Augustowa, Włocławka, Stalowej Woli, Łomży, Stężycy, Elbląga i Zabrza.

Każdy z koncertów to multimedialne i spektakularne widowisko muzyczne, które spaja wybrany motyw muzyczny. Tegoroczne motywy to m.in.: „Największe przeboje lata”, „Hity domówek”, „30 lat disco polo”, „Folk Festival”, „Hity wszech czasów”, „Festiwal piosenki wojskowej państw NATO”, „Niech żyje biesiada!”, czy „Wielki jubileusz Pytania na śniadanie”, które w tym roku w Sopocie będzie hucznie obchodzić swoje 20-lecie.

Wśród wykonawców plejada gwiazd z Polski i zza granicy. Nie zabraknie również muzycznych premier – przebojów, które właśnie podczas „Wakacyjnej Trasy Dwójki” zostaną zaprezentowane po raz pierwszy.

Znakiem firmowym „Wakacyjnej Trasy Dwójki” jest także widowiskowa scenografia, składająca się z multimedialnych elementów, dynamicznych platform i podestów. W tym roku oprawę dla występów gwiazd stworzy multimedialny gramofon.

Tegoroczna „Wakacyjna Trasa Dwójki” to także specjalnie przygotowana na tę okazję taneczna rewia w wykonaniu energetycznych tancerzy Agustina Egurroli, a także występy gwiazd cyklu „Kabaret. Super Show Dwójki”.

Koncerty poprowadzą m.in.: Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora, Rafał Brzozowski i Tomasz Kammel. Dołączą do nich inne gwiazdy szklanego ekranu i z pierwszych stron gazet. Dla niektórych będzie to debiut w roli gospodarzy „Wakacyjnej Trasy Dwójki”.

Sprawdź ofertę kanału TVP2 w PROGRAMIE TV

Nie zawiodą się także ci, którzy czekają na towarzyszące „Wakacyjnej Trasie Dwójki” interaktywne konkursy i zabawy dla widzów. Będzie okazja, aby pozdrowić bliskich, podzielić się rodzinnymi zdjęciami lub przesłać krótkie filmiki z wakacji. Dla widzów i publiczności przygotowano koszulki z autografami gwiazd, atrakcyjne upominki, a także nagrodę specjalną – samochód!

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *