„Wake4U” na Extreme Sports Channel

W grudniu 2016 roku na Extreme Sports Channel widzowie będą mieli okazję poznać fascynującą historię wakeboardingu, jednej z najszybciej rozwijających się dyscyplin sportowych w Polsce. Pomimo krótkiej obecności w naszym kraju, sport ten zyskał już sporą rzeszę fanów. W programie „Wake4U”, ukazany zostanie fenomen wakeboardingu oraz miejsca i osoby z nim związane.

„Wake4U” powstał w sezonie letnim 2016 na fali popularności wakeboardingu. Widzowie poznają sylwetki osób uprawiających tę dyscyplinę, odwiedzą modne miejsca oraz małe, lokalne zakłady produkujące sprzęt, przeszkody czy ubrania. „Wake4U” to także odpowiedź na pytanie, dlaczego ten sport już porwał tłumy i wciąż przyciąga nowych fanów, niejednokrotnie determinując ich życie.

W pierwszym odcinku widzowie poznają tajniki wakeboardingu oraz początki tej dyscypliny w Polsce. Będą mieli okazję zajrzeć za kulisy tego sportu odwiedzając wakeparki i warsztat produkujący deski. Poznają także osoby związane z popularyzacją tej dyscypliny, m.in. Arkadiusza Helsnera, rzecznika prasowego, współzałożyciela i zawodnika Klubu Wakeboardowego MARGO9 oraz Bara Vitta, jedną z legend stylu polskiej sceny wakeboardowej.

1. sezon serii składa się z czterech 30-minutowych odcinków.

Źródło: AMC Networks International – UK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *