Walka Czakijew vs Włodarczyk dostępna w TV Mobilnej

21 czerwca br. polski mistrz świata WBC wagi junior ciężkiej, Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, zmierzy się z mistrzem olimpijskim wagi ciężkiej z Pekinu, niepokonanym Rachimem Czakijewem, w walce o obronę pasa WBC. Gala „No Retreat, No Surrender”, w trakcie której odbędą się łącznie 4 wyjątkowe pojedynki, organizowana jest w Moskwie i będzie dostępna dla widzów w systemie PPV TV Mobilnej. Dziś wystartowała sprzedaż dostępu do wydarzenia, które będzie można oglądać na żywo, w cenie 40 zł.

Starcie z Rachimem Czakijewem będzie dla Krzysztofa Włodarczyka piątą obroną tytułu, który zdobył po raz pierwszy w 2010 roku. Rywal polskiego „Diablo” to utytułowany zawodnik, mistrz olimpijski wagi ciężkiej z Pekinu z 2008 roku. Włodarczyk do starcia z niebezpiecznym Rosjaninem skrupulatnie przygotowywał się na trzech obozach treningowych – w Zakopanem, Warszawie i Wiśle. Walka z Czakijewem to dla niego duże wyzwanie, nie tylko ze względu na niespotykanie wielką siłę rosyjskiego pięściarza, ale także miejsce, w którym się zmierzą. „Diablo” musi liczyć się z tym, że większość kibiców w Moskwie gorąco motywować będzie swojego rodaka Czakijewa.

„Czakijew to znakomity pięściarz, potrafiący prawie wszystko, z ogromną siłą uderzenia, bijący z dużą częstotliwością. Zresztą, czy trzeba specjalnie reklamować zwycięzcę turnieju olimpijskiego? Ja wierzę jednak w siebie, w swoje doświadczenie. Jestem zawodnikiem, który wykorzystuje błędy swoich rywali. Wystarczy moment dekoncentracji Czakijewa i mogę go posłać na deski” – mówi zapytany o swojego rywala mistrz „Diablo”.

32-letni Krzysztof „Diablo” Włodarczyk na zawodowych ringach zadebiutował w 2000 roku. Stoczył do tej pory 50 walk, z których wygrał 47, z czego 33 przed czasem. Bilans 30-letniego Rachima Czakijewa to 16 zwycięstw (12 przez nokaut), nie odniósł żadnej porażki.

Dostęp do przekazu z gali z Moskwy mogą zamówić w usłudze PPV abonenci i użytkownicy dekoderów DVB-T Cyfrowego Polsatu w ramach usługi TV Mobilna (zgodnie z jej zasięgiem). Jednorazowa opłata za dostęp do gali w TV Mobilnej albo wynosi 40 zł.

Gala „No Retreat, No Surrender” rozpocznie się o godzinie 17:00. Przekaz z gali w Moskwie będzie nadawany na kanale 99. w dekoderach DVB-T.

W TV Mobilnej zamówienia dostępu do gali „No Retreat, No Surrender” można składać już od 12 czerwca za pomocą jednego z trzech najbardziej dogodnych kanałów komunikacji:
– Przez SMS o treści: nr dostępu warunkowego dekodera.WALKA (dla dekoderów DVB-T), wysłany na nr 7043,
– W internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.cyfrowypolsat.pl,
– W telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50, 222 127 255 (z tel. stacjonarnego) lub 699 44 50 50 (z tel. komórkowego).

Zamówienia przyjmowane będą aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma nie gwarantuje dostępu do wydarzenia dla zamówień złożonych po godzinie 16:30 w dniu odbywania się gali.

W ramach promocji użytkownicy usługi TV Mobilna i dekoderów DVB-T w opcji prepaid, którzy zasilą swoje konto na kwotę 119,40 zł (doładowanie za 6 miesięcy z góry) uzyskają bezpłatny dostęp do gali „No Retreat, No Surrender”. Zamówienia na doładowania prepaid najlepiej składać do godziny 12:00 20 czerwca, czyli maksymalnie na dzień przed galą. Ze względów technicznych platforma nie gwarantuje dostępu do gali dla zamówień złożonych później.

Źródło: Cyfrowy Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *