Walka Legii Warszawa o Ligę Mistrzów w TVP1/HD

Od drugiej rundy eliminacyjnej rozpocznie Legia Warszawa rywalizację o piłkarską Ligę Mistrzów. Dwumecz z walijskim The New Saints oraz spotkania kolejnej fazy transmitować będzie TVP1/HD.

Legia jest jednym z dwóch polskich zespołów, które dostąpiły zaszczytu gry w najbardziej elitarnych rozgrywkach klubowych w Europie. Warszawska drużyna pod wodzą Pawła Janasa doszła do ćwierćfinału. W kolejnym sezonie w Lidze Mistrzów zagrał Widzew Łódź i od tego czasu polskie kluby bezskutecznie pukają do bram piłkarskiego nieba.

W tym sezonie złą serię znowu spróbuje przerwać Legia. Mistrzowie Polski w drugiej rundzie eliminacyjnej trafili na mistrzów Walii – The New Saints. Pierwszy mecz Legia rozegra na wyjeździe 17 lipca, najprawdopodobniej o godzinie 20:45. Rewanż tydzień później – 24 lipca w Warszawie, tym razem już na pewno w porze zarezerwowanej dla Champions League – o 20:45. Obydwa spotkania transmitowane będą w programie pierwszym Telewizji Polskiej.

Jeśli Legia awansuje, TVP1/HD na pewno pokaże również mecze mistrzów Polski w trzeciej rundzie kwalifikacji. Rywal będzie znany po losowaniu.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *