„Walki robotów 2” na antenie DTX

Bezkonkurencyjnie najlepszy program 2016 roku na DTX wraca na antenę z nową serią. Porywające show z ogromną dawką emocji i rywalizacja trzymająca w napięciu do ostatniego starcia na ringu, w której znaczenie ma tylko jedno miejsce – pierwsze. Kto tym razem zwycięży w „Walkach robotów”? Rozgrywki skomentują dla nas najpopularniejsi gamerzy sceny e-sportowej – Piotr „Izak” Skowyrski oraz Damian „Nervarien” Ziaja. Premiera programu już we wtorek, 23 maja, o godzinie 22:00 na kanale DTX.

Sprawdź godziny emisji „Walk robotów” w PROGRAMIE TV

„Walki robotów” to jedyne w swoim rodzaju starcie – prawdziwa rzeź mechanicznych gladiatorów. Na tym polu bitwy nie ma miejsca na litość. Słabsza maszyna przegrywa z kretesem i odchodzi w niepamięć. W najnowszej serii programu, pełnej hałasu, wybuchów i ognia, zobaczymy nowatorskie roboty i poznamy ich konstruktorów. Prześledzimy przebieg wielu trzymających w napięciu rund, aby spośród 48 zespołów wyłonić finalistów. Który z robotów zdobędzie mistrzowski tytuł? Każdy z nich, ważący maksymalnie 113 kg, wyposażony w jeden z rodzajów broni m.in.: katapulty, broń ciśnieniową, czy wirującą, ma tylko 3 minuty by unicestwić przeciwnika. Kierując się zasadą – wszystkie chwyty dozwolone, zapowiada się ostre starcie. W nowych odcinkach można poznać nie tylko budowę tych niecodziennych i niezwykle walecznych robotów, ale też przyjrzeć się strategiom stosowanym przez ich konstruktorów. Kto okaże się niekwestionowanym zwycięzcą?

W klimat walk przeniesie nas duet, który w e-sportowym świecie nie ma sobie równych – Piotr „Izak” Skowyrski i Damian „Nervarien” Ziaja. Pierwszy z nich to już dobrze znany widzom DTX youtuber: Co mogę powiedzieć o nowej serii „Walk robotów”? Więcej ognia, więcej metalu i smaru w powietrzu, a także roboty, które w swoich konstrukcjach coraz bardziej upodabniają się do ludzi. Gwarantuję wszystkim, że będzie co oglądać! – zachęca Piotr „Izak” Skowyrski.

Kiedy buchał ogień, w powietrzu latały metalowe części robotów, a konstruktorzy drżeli o swoje maszyny, uzmysłowiłem sobie, jak wielkie jest to widowisko. Gdy zrozumiałem, że komentuję walki 100 kilowych mechanicznych gladiatorów to poczułem wielką odpowiedzialność. Nie ukrywam, zdecydowałem się skoczyć na głęboką wodę, siadając przy stole komentatorskim z Izakiem. Mam nadzieję, że nie zawiodłem swoich fanów – mówi Damian „Nervarien” Ziaja.

Charyzmatyczny duet komentatorski, wielki świat nowoczesnych robotów, niekontrolowane zagrywki i skandujące tłumy na widowni, zagrzewające do walki to dawka rozrywki, która pobudzi emocje każdego widza. Premiera najnowszej serii „Walki robotów” już we wtorek, 23 maja, o godzinie 22:00 na kanale DTX.

Źródło: Discovery Networks CEEMEA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *