Weekendy z Jasiem Fasolą w Boomerangu

W lipcowe weekendy na kanale Boomerang widzowie będą mogli oglądać zabawne przygody kultowego Jasia Fasoli. Brytyjczyk zawsze znajdzie sposób na wyjście obronną ręką nawet z najbardziej skomplikowanych sytuacji. Tym razem czeka go m.in. wycieczka na camping i porządkowanie mieszkania. Emisja maratonu „Weekend z Jasiem Fasolą” od soboty 7 lipca.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Boomerang

Kanał dziecięcy Boomerang zaprasza, by lipcowe weekendy spędzić w towarzystwie Jasia Fasoli. Ten bohater na przestrzeni lat stał się kultową postacią – zarówno filmową jak i kreskówkową. Szalony Anglik, który nie należy raczej do osób gadatliwych, zawsze znajduje się w centrum zabawnych sytuacji. Z powodu swojego talentu do destrukcji i tworzenia licznych wynalazków, Jaś bez większego wysiłku potrafi zdenerwować ludzi, którzy staną na jego drodze, a przez to dostarczyć widzom wielu powodów do śmiechu.

W jednym z odcinków Jaś Fasola będzie musiał uporać się z porywaczami, którzy czyhają na jego wiernego druha i najlepszego przyjaciela, Misia Teddy. Bohater zajmie się też bardzo skrupulatnym i mozolnym porządkowaniem swojego mieszkania. Ten plan niestety zakończy się fiaskiem i włamaniem do apartamentu sąsiadki. Kiedy indziej, Fasola wybierze się na camping, jednak jego namiot zostanie zniszczony, dlatego uruchomi wszystkie swoje najbardziej zabawne i irytujące umijętności, by przetrwać w lesie i mimo wszystko spędzić urlop tak, jak to planował. Niestety, poważnie narazi się przy tym strażnikowi pola namiotowego.

Specjalny blok „Weekend z Jasiem Fasolą” będzie można oglądać od 7 lipca. Emisja w soboty i niedziele o godz. 13:30 na antenie Boomeranga.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *