Wieczór wyborczy w Polskim Radiu 24

Polskie Radio 24 zaprasza w niedzielę 28 czerwca na „Wieczór wyborczy PR24 – Wybory Prezydenckie”. W specjalnej audycji realizowanej na żywo słuchacze będą mogli poznać wstępne wyniki, a dziennikarze stacji zapytają ekspertów o pierwsze komentarze. Początek ponad trzygodzinnego bloku wyborczego o godz. 20.40.

„Wieczór wyborczy PR24 – Wybory Prezydenckie” rozpocznie się o godz. 20.40 i potrwa do 23.00. Moderatorem audycji będzie Łukasz Sobolewski, z politykami porozmawia (telefonicznie) Katarzyna Gójska, a z publicystami (również telefonicznie) Krzysztof Świątek. W audycji nie zabraknie łączeń z reporterami i relacji ze sztabów kandydatów na urząd Prezydenta RP. Dziennikarze zapytają również swoich rozmówców – polityków i publicystów – o to, jak oceniają wyniki głosowania.

Komentarze na gorąco i analizy pojawią się również w PR24 w magazynie informacyjnym „Północ – Południe” (godz. 23.00-24.00), a wybory relacjonować będzie na bieżąco portal PolskieRadio24.pl oraz radiowa Jedynka i Trójka – w „Wieczorach wyborczych” (od godz. 21.00) i serwisach informacyjnych.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *