„Wieczór wyborczy – Wybory do Parlamentu Europejskiego” w Telewizji Polskiej

W niedzielę, 9 czerwca wieczór wyborczy w TVP, wtedy dowiemy się, kto będzie reprezentować nasz kraj w Parlamencie Europejskim. Przebieg wyborów widzowie będą mogli śledzić w TVP Info od godz. 20:00, aż do ostatnich wyników late poll, a w TVP1 i TVP Polonia od godz. 20:55. Punktualnie o godz. 21:00, po zakończeniu ciszy wyborczej, Telewizja Polska poda sondażowe wyniki wyborów oparte na badaniu exit poll.

Sprawdź godziny transmisji „Wieczoru wyborczego” w PROGRAMIE TV

Gospodarzami „Wieczoru wyborczego” będą Monika Sawka i Jarosław Kulczycki, a z gośćmi programu: Aleksandrem Kwaśniewskim, Leszkiem Millerem oraz Bronisławem Komorowskim, porozmawia Justyna Dobrosz-Oracz. Wstępne wyniki wyborów do Europarlamentu zaprezentuje – z wykorzystaniem najnowszych technologii AR – Piotr Jędrzejek. Dominika Komarnicka oceni nastroje internautów aktywnych w mediach społecznościowych.

Zaproszeni do studia politycy, komentatorzy, politolodzy i przedstawiciele młodych wyborców przeanalizują i podsumują przebieg kampanii wyborczej oraz pierwsze sondażowe wyniki do Europarlamentu.

Reporterzy Telewizji Polskiej będą obecni we wszystkich sztabach komitetów wyborczych oraz w siedzibie Państwowej Komisji Wyborczej. W trakcie programu prowadzący studio połączą się również z korespondentami zagranicznymi TVP, którzy będą w: Brukseli, Berlinie, Paryżu, Rzymie, Kijowie i Londynie i stamtąd skomentują przebieg wyborów.

Sprawdź ofertę kanału TVP Info w PROGRAMIE TV

„Wieczór wyborczy – Wybory do Parlamentu Europejskiego” w niedzielę, 9 czerwca w TVP Info od godz. 20:00, a w TVP1 i TVP Polonia od godz. 20:55.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *