Wielkanoc 2024 na antenach Telewizji Polskiej

Na nadchodzące Święta Wielkanocne Telewizja Polska przygotowała dla widzów specjalną ofertę programową.

Sprawdź godziny transmisji Mszy Świętej w PROGRAMIE TV

W Wielki Czwartek w TVP2 o godz. 11:15 wydanie specjalne „Wspólnego domu” o tradycjach związanych z Wielkanocą: protestancką, prawosławną i katolicką.

W Wielki Piątek w Jedynce i TVP Polonia o godz. 21:05 transmisja uroczystej Drogi Krzyżowej z udziałem papieża Franciszka. Również w TVP1 w Wielką Sobotę o godz. 10:35 premiera filmu „Wojtyłowie. Drogi do świętości” w reżyserii Piotra Kota, następnie w Dwójce o godz. 20:00 ostatnie już Przesłuchania w Ciemno siódmej edycji „The Voice Kids”.

Niedziela Wielkanocna to tradycyjna Msza Święta Zmartwychwstania Pańskiego i błogosławieństwo Urbi et Orbi – transmisja z Watykanu o godz. 9:55 w TVP1. Wieczorem o godz. 20:20 kolejny odcinek serialu „Matylda”, a następnie o godz. 21:20 odcinek zerowy 11. edycji programu „Rolnik szuka żony”.

W Poniedziałek Wielkanocny TVP1 zaprasza na emisję premierowych odcinków serialu „Matylda” o godz. 20:20 oraz „Sanatorium Miłości” o godz. 21:20.

Sprawdź ofertę kanału TVP1 w PROGRAMIE TV

W Święta Wielkanocne na antenach Telewizji Polskiej również odcinki specjalne „Familiady”, „Koła fortuny” oraz „Jaka to melodia?”.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *