„Wielki Test o Podatkach. Fiskus od kuchni” w TVP1 HD

TVP1 HD wraz z Ministerstwem Finansów zapraszają na kolejną odsłonę Wielkiego Testu – tym razem „Wielki Test o Podatkach. Fiskus od kuchni”. 20 kwietnia 2015 roku w studiu zasiądą gwiazdy estrady, filmu, sportowcy, dziennikarze, politycy, cudzoziemcy, a także ksiądz i policjant. Rozwiązujący test sprawdzą m.in. dlaczego wszyscy płacimy podatki.

Kwiecień jest miesiącem, w którym najwięcej Polaków rozlicza się z podatku. Jest to gorący temat, który budzi wiele emocji. W wielkim teście zaproszeni do studia goście, internauci i widzowie przed telewizorami będą mogli sprawdzić, co wiedzą na temat podatków: jakie są zasady ich płacenia oraz dlaczego wszyscy powinni je płacić? W warszawskim studiu rywalizować będą m.in.: Jacek Lenartowicz, Bogdan Kalus, Kacper Kruszewski, Robert Janowski, Jerzy Kryszak, Marek Sierocki, Tomasz Stockinger, Elżbieta Romanowska, Paulina Holtz, Paweł Nastula, Maria Szabłowska, Aldona Orman, Jacek Borkowski, Tomasz Iwan.

Jak zwykle w tym wydarzeniu nie zabraknie wielu ciekawostek i dobrej zabawy. Prowadzący Maciej Orłoś spróbuje rozliczyć swój PIT – być może pomocną dłoń poda mu Paulina Chylewska. Kabaret KSM przygotuje specjalnie na tę okazję scenki o ciekawostkach podatkowych. Natomiast dziennikarz „Wiadomości” Michał Siegieda zabierze nas w zaskakującą podróż podatkową po Europie. Podczas programu wystąpi Natasza Urbańska z zespołem tanecznym.

Internauci tradycyjnie będą mogli rozwiązywać test on-line na stronie Interia.pl i na smartfonach – poprzez aplikację WIELKI TEST TVP.

„Wielki Test o Podatkach. Fiskus od kuchni” realizowany jest w ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej Ministerstwa Finansów, partnerem medialnym testu jest Interia, a patronami medialnymi Super Express i RMF. Program reżyseruje Konrad Smuga, redaktorem prowadzącym jest Irena Pręcikowska z Redakcji audycji społeczno-publicystycznych TVP1, producentem Jolanta Filipowicz z Agencji Produkcji Telewizyjnej i Filmowej TVP.

„Wielki Test o Podatkach. Fiskus od kuchni”

Emisja: poniedziałek, 20 kwietnia, godzina 20:25

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *