Wielkie testy o skarbach Ziemi i piłce nożnej w TVP1

W czerwcu Telewizja Polska zaprasza na dwa Wielkie Testy. W środę, 2 czerwca o godz. 21:00 w TVP1 „Wielki Test o Skarbach Ziemi”, a w następną środę, 9 czerwca o godz. 21:00 „Wielki test o Piłce Nożnej”. Teleturnieje poprowadzą pary popularnych dziennikarzy: Anna Popek i Przemysław Babiarz oraz Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski.

Sprawdź godziny transmisji „Wielkiego testu” w PROGRAMIE TV

W środę, 2 czerwca o godz. 21:00 TVP1 zaprasza na „Wielki Test o Skarbach Ziemi”, czyli wyprawę po Polsce i świecie w poszukiwaniu bogactw naturalnych naszej planety. Cześć z nich jest wydobywana w celach przemysłowych, ale niektóre skały, solniska, minerały i miejsca ich eksploatacji to także atrakcje turystyczne, jakie warto zobaczyć podczas letnich wędrówek i podróży. W programie, na pytania testu odpowiadają popularni artyści, sportowcy i dziennikarze. Rywalizować ze sobą w duetach będą m.in.: Robert Koszucki i Tomasz Ciachorowski, Wanda Kwietniewska i Andrzej Rybiński, Tadeusz Chudecki i Jerzy Engel, Iza Zwierzyńska i Olga Jankowska, Agnieszka Wagner i Cezary Morawski, Jacek Lenartowicz i Andrzej Młynarczyk, Renata Pękul i Mirosław Jękot, Milena Suszyńska i Rafał Szałajko. Test poprowadzą Anna Popek i Przemysł Babiarz.

„Wielki Test o Piłce Nożnej” (emisja w środę, 9 czerwca o godz. 21:00). W programie widzowie dowiedzą się, które drużyny zdobyły dotąd najwięcej tytułów mistrza Europy, ile razy reprezentacja Polski grała w finałowym turnieju mistrzostw, który z polskich piłkarzy strzelił do tej pory najwięcej goli w meczach narodowej drużyny? Widzowie przyjrzą się też modzie kreowanej przez piłkarzy i wybranki ich serc, poznają tajemnice pracy piłkarskich komentatorów, a także zajrzą za kulisy przygotowań liderów trzech drużyn, z którymi zmierzy się polska reprezentacja. Podczas teleturnieju prowadzący Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski kibicować będą m.in. duetom: Przemkowi Cypryańskiemu i Marcinowi Mroczkowi, Laurze Łącz i Izabeli Trojanowskiej, Karinie Seweryn i Piotrowi Ligienzie, Grzegorzowi Pawlakowi i Arkadiuszowi Gołębiowskiemu, Aleksandrze Kostce i Szymonowi Kołeckiemu, Szymonowi Wydrze i Mariuszowi Czerkawskiemu.

Sprawdź ofertę kanału TVP1 w PROGRAMIE TV

Widzowie mogą rozwiązywać test online na stronie wielkitest.tvp.pl lub ściągając aplikację na smartfony.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *