Wiosenna odsłona Chillizet

Chillizet startuje z wiosenną ramówką. Oprócz dobrze znanych pasm i audycji pojawią się nowe pozycje programowe, a do zespołu dołączy Magdalena Kasperowicz.

Nowa ramówka stacji będzie obowiązywać od 8 kwietnia. Prowadzącą poranny program „Śniadanie do łóżka” zostanie Magdalena Kasperowicz, która wprowadzi słuchaczy w dobry nastrój na resztę dnia, codziennie od poniedziałku do piątku między 7:00 a 10:00. Kasperowicz była związana z Grupą Eurozet w latach 2013-2018. Prowadziła programy w Radiu ZET Gold, a następnie w Meloradiu.

Zmienią się gospodarze wybranych pasm. Rafał Turowski zaprosi na audycję „Na chiloucie” (pon.-czw., 13:00-16:00), którą dotychczas prowadził Tomasz Śliwiński. Jego głos będzie można teraz usłyszeć w duecie z Anną Tatarską w piątki w programie filmowym „Filmozgranych”, (14:00-16:00), gdzie będą rozmawiać z najlepszymi reżyserami, aktorami i relacjonować największe festiwale filmowe w Europie. W soboty i niedziele pojawi się już solo między 13:00 a 16:00 w audycji „Poza czasem”. W weekendowym programie Tomasz Śliwiński zabierze słuchaczy do świata chilloutu, podpowie jak spędzić wolny czas w towarzystwie kultury w wielkim mieście.

Nowe codzienne pasmo popołudniowe „W międzyczasie” poprowadzi Jakub Lachowicz (pon.-pt., 16:00-19:00), w którym nie zabraknie nowości muzycznych i sporej dawki newsów ze świata muzyki i kultury. Dagmara Kowalska pojawi się na antenie Chillizet w swojej „Regeneracji”. W wiosennej odsłonie będzie emitowana od poniedziałku do czwartku od 19:00 do 21:00, a także w wersji weekendowej między 16:00 a 18:00 (sobota i niedziela).

Wszystkie pozycje autorskie pozostaną w niezmienionej formule i czasie.

Co jeszcze z nowości w weekendy? Zmienią się pory emisji wybranych programów i pojawią się nowe audycje. Poranny „Weekend w wielkim mieście” będzie można usłyszeć od 8:00 do 11:00. W sobotę niezmiennie poprowadzi go Magda Bauer, a w niedziele jego nowym gospodarzem zostanie Rafał Turowski. „3 planeta od słońca” Jeremiego Pedowicza będzie przeniesiona na sobotę (11:00-12:00), a po niej do 13:00 „Szczeka, merda, mówi” Zofii Zaniewskiej-Wojtków i Piotra Wojtków. Pełne wersje obu audycji zostaną udostępnione w formie podcastów.

Źródło: Grupa Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *