Wiosna 2024 w Czwórce

Randkowe reality show „Love Island. Wyspa miłości” i „Pamiętniki z wakacji” porwą nas w wir przygód i romantycznych przeżyć pod słońcem Hiszpanii. Zobaczymy nowe sezony seriali „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”, „Policjantki i Policjanci” czy „Pomóż mi”. Ludzi z pasją i licytacje znajdziemy w nowych odcinkach show „Łowcy skarbów. Kto da więcej”. Nie zabraknie też kolejnych sezonów takich produkcji jak „Galileo” czy „STOP Drogówka”.

Sprawdź godziny emisji reality show „Love Island. Wyspa miłości” w PROGRAMIE TV

„Love Island. Wyspa miłości”
Nowy sezon randkowego reality show, a w nim nowi bohaterowie, nowe miłosne historie i nowa willa, w której wszystko się może zdarzyć… Tej wiosny nie zabraknie zauroczeń i ekscytujących chwil, na które z utęsknieniem czekają zarówno widzowie, jak i Islanderzy, którzy wierzą, że na Wyspie miłości znajdą swoją drugą połówkę. Zupełnie nowa, wspaniale położona willa, piękno i dzikość otaczającej natury oraz gorący andaluzyjski klimat stworzą idealne warunki dla wszystkich poszukujących miłości, nowych doświadczeń i przygód. Nad losami Wyspiątek jak zawsze czuwać będzie niezastąpiona gospodyni programu – Karolina Gilon.
Emisja: od 4 marca, poniedziałek-piątek i niedziela, godz. 22:00

„Pamiętniki z wakacji”
Kultowy już program, który bawił miliony widzów i do czerwoności rozpalił polski Internet, w nowej odsłonie powraca w Czwórce. Wśród malowniczych wzgórz, pięknych plaż i atrakcji luksusowych kurortów Gran Canarii ponownie rozgrywać się będą burzliwe perypetie całej galerii barwnych postaci, które znów przeżyją wzloty i upadki – pokochają i zdradzą, stracą pieniądze i zdobędą pracę, zerwą znajomości i zyskają przyjaciół, popełnią gafy i naprawią błędy. A wszystko to w ciągu kilku tygodni szalonych wakacji!
W każdym z odcinków nowej serii śledzić będziemy dwie różne historie, kontynuowane przez kilkanaście kolejnych dni. W bohaterkę jednej z nich, wcieli się Dagmara Kaźmierska, która zagra Grażynę z Polski, od niedawna mieszkającą na Gran Canarii i prowadzącą tam własny bar. Jej spokój legnie w gruzach, gdy na wakacje przyjedzie do niej jej 19-letnia córka z koleżanką. W tym sezonie poznamy też historię kierowcy TIR-a, który został milionerem i na Gran Canarii postanowił spełnić swoje marzenia, losy rodziny Kowalskich, usiłujących odbudowywać na wyspie nadszarpnięte stażem i okolicznościami więzy rodzinne, przygody trzech kumpli bez grosza przy duszy, lecz z głowami pełnymi najdziwniejszych pomysłów, uroczego singla poszukującego miłości oraz paczkę przyjaciół, którzy na wyspie zrewidują swoje pragnienia, aby na końcu odnaleźć swe prawdziwe połówki.
Emisja: od 4 marca, poniedziałek-piątek i niedziela, godz. 21:00

Sprawdź godziny emisji serialu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” w PROGRAMIE TV

„Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”
Tej wiosny Czwórka spełni marzenia fanów hitu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”, którzy od dawna domagali się emisji swojej ulubionej produkcji także w piątkowe wieczory! W nowej serii jeszcze więcej intrygujących zagadek, trzymających w napięciu wydarzeń i mocny przewodni wątek kryminalny sezonu, który okaże się jedną z najmroczniejszych spraw w historii serialu.
Akcja pierwszego odcinka rozpoczyna się trzy miesiące po wydarzeniach finału jesiennej serii. Na komendzie dochodzi do istnego trzęsienia ziemi, w którego epicentrum znajduje się Naczelnik Kubis, a kolejne wypadki przybierają jeszcze bardziej gwałtowny obrót.
Oprócz sytuacji na komendzie i pasjonujących dochodzeń widzowie śledzić będą dalsze prywatne losy głównych bohaterów. Dramatyczne zdarzenia, zmagania z trudnymi wyzwaniami i codzienne kłopoty, przeplatać się będą ze wzruszającymi i radosnymi chwilami, a także komicznymi perypetiami postaci. Wiosną do obsady serialu, w której w minionym sezonie podziwialiśmy m.in. Marka Włodarczyka, Kamilę Ścibiorek, Gabrielę Oberbek, Magdalenę Margulewicz, Annę Prus, Polę Dębkowską, Annę Antoniewicz, Michała Mrozka, Pawła Izdebskiego, Tomasza Radawca, Magdalenę Szczerbowską, Tomasza Sobczaka, Przemysława Kapsę i Andrzeja Popiela, dołączą nowe twarze. Pierwszą z nich będzie Karolina Głąb („Galeria”, „Barwy szczęścia”, „Ojciec Mateusz”) w roli Izabeli Rosy, policjantki, do której dotrze Kubis, poszukując pewnych cennych informacji.
Emisja: od 4 marca, poniedziałek-piątek, godz. 20:00

„Policjantki i Policjanci”
Nowe odcinki jednego z najpopularniejszych polskich seriali codziennych, a w nich kolejne policyjne akcje i interwencje oraz osobiste perypetie głównych bohaterów. W nowym sezonie Mikołaj Białach, wspierany przez niezawodny zespół wrocławskiej komendy, zmierzy się w pojedynku z wyjątkowo groźnym i przebiegłym przestępcą, a prywatnie zmagał się będzie z przeciwnościami, jakie napotyka jego miłość do Idy. W niebezpieczeństwie znajdzie się Góral i jego ukochana Tamara, a związek Natalii i Marka czekają chwile próby. Zagrożona będzie również Lena, którą po akcji z Zapałą, będzie starał się chronić Szulc, nieświadomy, że to niejedyne problemy, z jakim boryka się jego żona. Emilka, po przejściach z Krzyśkiem, postanowi żyć dalej, nie oglądając się za siebie, choć rzeczywistość nie do końca jej na to pozwoli. Mimo przeciwności, w życiu policjantów nie zabraknie też sukcesów i radosnych chwil, a przyjaźń i miłość pozwoli im stawić czoła wyzwaniom losu. W tym sezonie na komendzie pojawią się także nowi policjanci, a gościnnie wystąpią w serialu znane i lubiane gwiazdy.
Emisja: od 4 marca, poniedziałek-piątek, godz. 19:00

„Łowcy skarbów. Kto da więcej”
Kolejny sezon wyjątkowego show, w którym tytułowi Łowcy, czyli grono kolekcjonerów i dealerów antyków, przedmiotów vintage, designu i sztuki, licytuje między sobą przyniesione do studia skarby uczestników programu.
„Łowcy skarbów. Kto da więcej” to doskonałe połączenie rozrywki, wiedzy i emocji. Przedmioty i ich historie ożywają na naszych oczach, licytacje mogą przyprawić o zawrót głowy, a w studiu goszczą ciekawi ludzie o niezwykłych pasjach i fascynującej wiedzy.
W programie udział może wziąć każdy, bo każdy ma w domu coś, co może przedstawiać wartość i wpaść w oko jednemu z Łowców, którzy czekają w studiu z portfelami pełnymi pieniędzy i nadzieją na złowienie skarbu do dalszej sprzedaży lub do swoich prywatnych zbiorów. W roli prowadzących występują Krzysztof Ibisz i Paweł Orleański.
Emisja: od 4 marca, poniedziałek-piątek, godz. 17:55

„Pomóż mi”
Serial fabularno-dokumentalny opowiada historie nastoletnich bohaterów i ich rodzin, w których przemilczane lub zbagatelizowane problemy doprowadzają do tragedii i przestępstw.
Rozwiązaniem tych trudnych spraw i zagadek kryminalnych zajmują się policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczością Nieletnich: Młodszy Aspirant Maciej Bryś i jego partner Starszy Aspirant Gustaw Żelazny oraz młodsza aspirant Kinga Jabłońska. Chociaż mierzą się z bardzo poważną i jednocześnie delikatną materią, a każde z nich ma zupełnie inne spojrzenie na śledztwo, to razem docierają do prawdy i niosą pomoc nastolatkom uwikłanym w sytuacje, które wydają się bez wyjścia.
Emisja: od 4 marca, poniedziałek-piątek, godz. 15:05

„Galileo”
Wspaniała zabawa w odkrywanie świata, pasjonująca przygoda i świetna rozrywka dla całej rodziny i widzów w każdym wieku – w nowym sezonie programu popularnonaukowego „Galileo”. Niestrudzeni reporterzy „Galileo” podążają wszędzie tam, gdzie zawiedzie ich pasja poznania i poszukiwanie ciekawych informacji na wszelkie możliwe tematy – od teorii względności Einsteina po szalone wynalazki czy dom zrobiony z jedzenia. W roli prowadzącego – jeden z ulubionych przez widzów prezenterów telewizyjnych – Paweł Orleański.
Emisja: od 3 marca w niedziele o godz. 9:00 i 10:00

Sprawdź ofertę kanału TV4 w PROGRAMIE TV

„STOP Drogówka”
Nowe odcinki programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji – zabawnych i smutnych, typowych i zaskakujących, kuriozalnych i pouczających.
Emisja: od 9 marca w soboty o godz. 17:00

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *