Wrzesień 2017 pełen uczuć w Romance TV

Wrzesień to początek jesieni, czas ślubów i wesel, a także powrotu do szkoły. Romance TV łączy to wszystko w specjalnej ofercie programowej. Już 2 września stacja zaprasza na premierę filmu „Inga Lindström: Ślub Grety”. 4 września na antenę powraca kultowy serial „Nauczyciel”, zaś od 23 września w każdą sobotę o godzinie 21:00 Romance TV pokaże wspaniałe jesienne romanse.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Romance TV

Na początek roku szkolnego – „Nauczyciel” – serial dla całej rodziny, poniedziałki, godzina 21:00

Już od 4 września Romance TV rozpocznie ponowną emisję świetnego serialu dla całej rodziny – „Nauczyciel”. Bardzo popularny w Europie, okazał się hitem również w Polsce, kiedy to stacja pokazywała go po raz pierwszy przed wakacjami. Serial opowiada o Stefanie Vollmerze, nauczycielu szkoły w Kolonii, który po dziesięciu latach wraca do zawodu. Niestandardowe metody wychowawcze, które mają ułatwić dotarcie do uczniów, dużo humoru i oczywiście perypetie miłosne, to wszystko sprawiło, że serial trafia zarówno do kobiet, mężczyzn oraz młodzieży. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Zapraszamy przed telewizory w każdy poniedziałek od godziny 21:00 na dwa odcinki „Nauczyciela”.

Świętujemy śluby i wesela z Romance TV

Sezon weselny w pełni. W cyklu „Tak, chcę – Flirt, miłość, ślub, wesele – donośne bicie weselnych dzwonów” Romance TV pokaże maraton filmów o tematyce ślubnej. W sobotę 2 września już od godziny 9:50 na widzów czekać będzie aż osiem wyjątkowych filmów z weselnymi perypetiami w tle. O godzinie 21:00 stacja zaprasza na premierę filmu „Inga Lindström: Ślub Grety”. Czy tytułowa bohaterka wyjdzie ponownie za mąż? A może przeszkodzi jej w tym były małżonek i od dawna niewidziana matka?

O godzinie 22:55 Romance TV pokaże premierowo komedię „Wesele moich rodziców”. Czy małżeństwo po 45 latach życia na „kocią łapę” to dobry pomysł? I jak zareagują na to dorosłe już dzieci?

Romansami jesień się zaczyna…

Gdy kończy się lato i wszyscy szykują się na przyjście jesieni, w Romance TV zaczyna się czas emisji romantycznych, pięknych i pełnych ciepła filmów o miłości, prezentowanych w cyklu „Romansami jesień się zaczyna…”. Od 23 września do 28 października w każdą sobotę o godzinie 21:00 na widzów czeka filmowa premiera. W pierwszą sobotę jesieni stacja wyemituje „Porywczy zachodni wiatr”. To adaptacja bestsellerowej powieści Dory Heldt. Zaś tydzień później – 30 września, Romance TV zaprezentuje premierowo film „Inga Lindström: A miłość nadal żyje”.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *