Wschód Kultury – Koncert Kolektywów na żywo w TVP2

Koncert Kolektywów w ramach Europejskiego Stadionu Kultury w Rzeszowie to wyjątkowe wydarzenie muzyczne, w którym polskie gwiazdy występują w niecodziennych duetach z zagranicznymi artystami. W tym roku na scenie m.in. Justyna Steczkowska i Brainstorm oraz Sara James i Olena Usenko. Transmisja w piątek, 23 czerwca od godz. 21:10 w TVP2.

Sprawdź godziny transmisji Koncertu Kultury w PROGRAMIE TV

Wschód Kultury – Europejski Stadion Kultury jest największym i najciekawszym na Podkarpaciu festiwalem muzycznym. Piątkowy koncert „Kolektywy” to absolutny artystyczny fenomen – polscy i zagraniczni wykonawcy tworzą specjalnie na tę jedną okazję niepowtarzalne muzyczne formacje. W ramach tegorocznego festiwalu Wschód Kultury polskie gwiazdy wystąpią w niecodziennych duetach z artystami z krajów Partnerstwa Wschodniego. Widzowie zobaczą na scenie: Sarę James z Oleną Usenko, Smolik/Kev Fox z Aliną Pash, Bokkę i Noëp, oraz Justynę Steczkowska i Brainstorm – łotewski zespół, znany m.in. z singla „Maybe”, którego piosenki uzyskują wielomilionową słuchalność na całym świecie.

Sprawdź ofertę kanału TVP2 w PROGRAMIE TV

Tytuł koncertu Kolektywów „Uniwersum” odnosi się do obecnego roku, który jest Rokiem Mikołaja Kopernika. „Uniwersum” ma oznaczać równoległe światy, światy, które się przenikają, tak samo jak na Europejskim Stadionie Kultury przenikają się różne kultury i gatunki muzyczne.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *