„Wszystkie stworzenia duże i małe” powraca z 4. sezonem na Epic Drama

„Wszystkie stworzenia duże i małe”, uznana przez krytyków adaptacja oparta na cenionym i kultowym zbiorze opowiadań autora bestsellerów Jamesa Herriota, powraca w długo oczekiwanym 4. sezonie – tylko na Epic Drama. Po niedawnej premierze w Wielkiej Brytanii, nowy sezon spotkał się z entuzjastycznymi recenzjami. The Times określił go „małą dawką telewizyjnego słońca”, a The Telegraph stwierdził, że jest to „wciąż najpiękniejsze miejsce w (fikcyjnej) Wielkiej Brytanii”. Widzowie online również zachwycają się 1. odcinkiem sezonu: „Ten serial jest jak ogromny ciepły koc. Tak się cieszę, że wrócił”, każdy z godzinnych odcinków „Wszystkie stworzenia duże i małe” to opowieść o ludziach, którzy są dla siebie mili i wspierają się nawzajem – wszyscy potrzebujemy więcej życzliwości”. „Wzruszająca telewizja”, „Uroczy pierwszy odcinek nowej serii, zabawny i przejmujący”. Nowa sześcioodcinkowa seria będzie emitowana na kanale Epic Drama w każdy wtorek o 21:00, począwszy od 14 listopada. Na widzów czeka również świąteczny odcinek specjalny.

Sprawdź godziny emisji serialu „Wszystkie stworzenia duże i małe” w PROGRAMIE TV

4. sezon „Wszystkich stworzeń dużych i małych” powraca do pięknego Yorkshire Dales z ponadczasowymi opowieściami i ciepłymi historiami. Akcja rozpoczyna się wiosną 1940 roku, przynosząc zmiany dla wszystkich w Skeldale House. James i Helen zastanawiają się, kiedy nadejdzie właściwy czas na założenie rodziny, nie wiedząc, czy James zostanie powołany do służby w RAF-ie. Wszyscy dogłębnie odczuwają nieobecność Tristana, a najbardziej Sigurd, który próbuje utrzymać rozwijające się gospodarstwo domowe i siebie samego w obliczu nowej rzeczywistości. Przyjaźń pani Hall i Helen rozkwita, a nowy stażysta weterynarii Richard Carmody przybywa, powodując w domu niemałe komplikacje.

W nowym sezonie Nicholas Ralph ponownie wciela się w rolę młodego wiejskiego weterynarza Jamesa Herriota, teraz szczęśliwie żonatego z Helen Herriot, graną przez Rachel Shenton. Samuel West powraca jako kapryśny i nieobliczalny mentor Jamesa, Siegfried Farnon; Anna Madeley ponownie wciela się w rolę pani Hall, głowy rodziny w Skeldale House, a Will Thorp powraca jako Gerald Hammond, przystojny zalotnik pani Hall. Patricię Hodge ponownie zobaczymy na ekranie jako rozkoszną i ekscentryczną panią Pumphrey, wraz z jej rozpieszczonym pekińczykiem Trickim.

Ponieważ Tristan służy w Królewskim Wojskowym Korpusie Weterynaryjnym, Siegfried i James sprowadzają dodatkową pomoc do gabinetu weterynaryjnego. Neve McIntosh (Shetland) dołącza do obsady jako niezwykle pracowita księgowa panna Harbottle, wraz z Jamesem Anthony-Rose (Kulawe konie, Pennyworth) jako pilnym, ale nieco nieobliczalnym studentem weterynarii, Richardem Carmodym. W serialu wystąpi również szereg barwnych postaci – rolników, mieszkańców miasteczka żyjących w Yorkshire w 1940 roku i zwierząt.

„Wszystkie stworzenia duże i małe” to ponadczasowy klasyk uwielbiany przez pokolenia. Książki nigdy nie straciły na popularności i sprzedały się w 60 milionach egzemplarzy na całym świecie, stając się globalnym fenomenem kulturowym. Duch Herriota, który dzięki swoim opowieściom podkreśla znaczenie wspólnoty, nieustannie przypomina nam wszystkim, że przynależność do społeczności czyni nas częścią czegoś większego niż my sami i staje się bardzo potrzebnym antidotum na wyzwania współczesności.

Sprawdź ofertę kanału Epic Drama w PROGRAMIE TV

Premiera 4. sezonu serii „Wszystkie stworzenia duże i małe” odbędzie się 14 listopada o 21:00 na Epic Drama, kolejne odcinki w każdy wtorek o tej samej porze.

Źródło: Viasat World

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *