Wybory 2023 w Radiu ZET

W niedzielę 15 października „Wieczór wyborczy w Radiu ZET” rozpocznie się o godz. 20:50. Wyniki wyborów będą tematem numer jeden również przez cały poniedziałek. Radiozet.pl ze specjalnymi wydaniami podcastów politycznych na żywo.

W czasie wyborów parlamentarnych dziennikarze Grupy Eurozet łączą siły. Przy programach informacyjnych Radia ZET będzie ze sobą współpracować ponad 100 dziennikarzy, którzy będą we wszystkich ważniejszych polskich miastach, sztabach wyborczych i Państwowej Komisji Wyborczej. Relacje z przebiegu wyborów również z Berlina, Paryża, Londynu i Chicago.

Już w piątek 13 października br. o godz. 20:00 Radosław Gruca zaprasza na Radiozet.pl na specjalne czterogodzinne wydanie programu „Podejrzani Politycy”, w którym wraz z gośćmi podsumuje tegoroczną kampanię wyborczą.

Niedzielny „Wieczór wyborczy w Radiu ZET” rozpocznie się o godz. 20:50, a jego gospodynią będzie Beata Lubecka. W programie Wiadomości co 15 minut, relacje ze sztabów wyborczych, konferencji PKW oraz gorące komentarze ekspertów zaproszonych do studia. Od 22:30 na Radiozet.pl specjalne wydanie „Machiny władzy” na żywo, które poprowadzą Mikołaj Pietraszewski i Błażej Makarewicz, a od północy do 2:00 Radosław Gruca zaprosi na „Podejrzanych polityków nocą”.

W poniedziałek powyborcze informacje i komentarze już od 7:00. Polityczne wywiady w „Gościu Radia ZET” Bogdana Rymanowskiego po 7:00, 8:00 i 9:00. Do godziny 9:00 serwisy informacyjne co 15 minut, a następnie co pół godziny. Po 17:00 kolejna rozmowa powyborcza w „Popołudniowym Gościu Radia ZET” prowadzonym przez Beatę Lubecką.

Źródło: Grupa Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *