Wydaj płytę z Będzie Głośno radiowej Czwórki

Radiowa Czwórka oraz Agencja Muzyczna Polskiego Radia poszukują młodych muzyków, którym wydadzą debiutancki albumu w ramach audycji „Będzie głośno!”. Jedyny warunek – należy mieć gotowy materiał na płytę i nie posiadać kontraktu z inną wytwórnią muzyczną. Chętni mogą się zgłaszać do 15 sierpnia za pośrednictwem specjalnego formularza na stronie czwórka.polskieradio.pl.

„Będzie Głośno!” (piątek, godziny 18:00-20:00) Damiana Sikorskiego to jedyny w Polsce program radiowy, który umożliwia nieznanym muzykom dotarcie ze swoimi kompozycjami do szerokiej publiczności. Zespoły, które zgłaszają się za pośrednictwem strony czworka.online zapraszane są do audycji na żywo, aby zaprezentować się zarówno w rozmowie, jak i w mini koncercie akustycznym. Ich utwory zamieszczane są na liście przebojów „Będzie Głośno!”. Słuchacze Czwórki codziennie oddają głosy na artystów, którzy najbardziej przypadli im do gustu. Antena jest otwarta na rozmaite gatunki muzyczne. Każdy może znaleźć coś dla siebie. Uczestnikami audycji Damiana Sikorskiego są zespoły rockowe, popowe, soulowe, funkowe a nawet folkowe.

Od 1 lipca trwa nowa akcja radiowej Czwórki, promująca nieznanych dotąd twórców. Wraz z Agencją Muzyczną Polskiego Radia stacja szuka młodych zespołów oraz solistów mających gotowy materiał na płytę, aby umożliwić im wydanie debiutanckiego krążka. Zainteresowani nie mogą jednak mieć podpisanego kontraktu z inną wytwórnią muzyczną. Zgłoszenia można wysyłać do 15 sierpnia za pośrednictwem specjalnego formularza na portalu www.czwórka.polskieradio.pl. W trakcie wakacji słuchacze będą mieli okazję zapoznać się z utworami zgłoszonych muzyków w audycjach „Będzie głośno!”.

Rozstrzygnięcie akcji nastąpi 1 września, kiedy ogłoszony zostanie zwycięzca konkursu. Wyda on debiutancką płytę z radiową Czwórką i Agencją Muzyczną Polskiego Radia. Premiera albumu oraz koncert promujący go planowane są na przełomie października i listopada w studiu radiowej Czwórki.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *