Wydanie specjalne „Dzień na świecie” poświęcone Brexitowi w Polsat News

W najbliższy piątek, 31 stycznia, o godzinie 22:30 w Polsat News program „Dzień na świecie” w całości poświęcony procesowi wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Piątkowe wydłużone wydanie „Dnia na świecie” poprowadzą Agnieszka Laskowska i Grzegorz Dobiecki. Specjalne relacje reporterskie bezpośrednio z Londynu przeprowadzą Jan Mikruta, Tomasz Lejman i Klaudiusz Slezak.

Sprawdź godziny emisji audycji „Dzień na świecie” w PROGRAMIE TV

Dokładnie o północy 31 stycznia rozpocznie się Brexit. Jakie będzie miał konsekwencje dla całej Europy? Jak będzie wyglądać okres przejściowy wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej? Co Brexit oznacza dla Polaków mieszkających na Wyspach? O tym wszystkim widzowie dowiedzą się ze specjalnego wydania programu „Dzień na świecie” w najbliższy piątek, 31 stycznia w Polsat News. Program poprowadzą Agnieszka Laskowska i Grzegorz Dobiecki. Wśród gości m.in. Jacek Rostowski, były minister finansów, obecnie polityk brytyjskiej partii Change UK, Marek Grelabyły ambasador Polski w UE, oraz publicyści i eksperci.

W programie: bezpośrednie relacje z Londynu przygotowywane przez obecnych w stolicy Zjednoczonego Królestwa dziennikarzy Polsat News – Jana Mikrutę, Tomasza Lejmana i Klaudiusza Slezaka, materiały przedstawiające historię Brexitu, jego przebieg, koszty i skutki jakie przyniesie dla pozostałych krajów UE, rozmowy z Polakami żyjącymi w Wielkiej Brytanii oraz tamtejszymi postaciami życia publicznego polskiego pochodzenia. W programie zobaczymy również relacje korespondentów Polsat News ze Stanów Zjednoczonych oraz Brukseli.

Sprawdź ofertę kanału Polsat News w PROGRAMIE TV

„Dzień na świecie” – wydanie specjalne dotyczące Brexitu w najbliższy piątek, 31 stycznia na żywo od 22:30 do godziny 0:15 w Polsat News.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *