Wyjątkowe programy TVP na Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok

W Święta Bożego Narodzenia Telewizja Polska przygotowała dla widzów wyjątkowe propozycje: koncerty najpiękniejszych polskich kolęd, świąteczne wydania ulubionych teleturniejów, kultowe filmy i najlepszą rozrywkę. 31 grudnia TVP już po raz czwarty zaprosi do zimowej stolicy Polski na „Sylwestra Marzeń z Dwójką”.

Sprawdź ofertę kanałów TVP w PROGRAMIE TV

W Wigilię w Jedynce wyjątkowy koncert „Rodzinne kolędowanie na Jasnej Górze” (godz. 17:30), a o godz. 20.20 koncert kolęd i pastorałek z udziałem Pary Prezydenckiej pt. „Jaka Wigilia, taki cały rok”. W pierwszy Dzień Świąt widzowie spotkają się w z uczestnikami programów „Jaka to melodia”, (godz. 18.35) którego gościem specjalnym będzie Maryla Rodowicz i uczestnikami specjalnego wydania programu „Rolnik szuka żony”, (godz. 20:15).

25 i 26 grudnia na antenie TVP1 zobaczymy wzruszający koncert pt. „Wielkie kolędowanie z Ostrej Bramy”. To pierwszy w historii bożonarodzeniowy koncert w kościele Św. Teresy pod Ostrą Bramą w Wilnie emitowany przez TVP. Część pierwsza 25.12. o godz. 17.30.

W Wigilię w Dwójce o godz. 15.25 świąteczny koncert we wnętrzach Bazyliki Katedralnej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny pt. „Hej w dzień narodzenia w Pelplinie”. 24 grudnia TVP2 przygotowała dla widzów również świąteczne wydania popularnych programów „Koło Fortuny” o godz. 14.35. O wygraną w programie walczyć będą gwiazdy znane z programu „Czar Par”: Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel a o godz. 15.15 antena zaprasza na specjalne wydanie „Szansy na Sukces”.

25 grudnia o godz. 20.10 premiera koncertu jednego z najpopularniejszych artystów pop, Robbiego Williamsa, pt. „Robbie Williams Christmas present, gala piosenek świątecznych”. Na Drugi Dzień Świąt TVP2 przygotowała benefis Zenona Martyniuka z okazji 30-lecia pracy artystycznej muzyka pt. „Życie to są chwile”, premiera o godz. 20.10.

W sobotę 28 grudnia o godz. 20.05 wielki finał Dwójkowego show „The Voice Senior”.

W ostatnią niedzielę roku, 29 grudnia o godz. 20.05 antena zaprasza na niezwykły koncert przygotowany okazji osiemdziesiątych urodzin legendy polskiej muzyki XX wieku – Czesława Niemena. pt. „Być jak Czesław Niemen”.

31 grudnia o godz. 19.55 TVP2 zaprasza do Zakopanego na najlepszego, polskiego sylwestra -„Sylwester Marzeń z Dwójką”.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *