Wyścig Daytona24 z udziałem R. Kubicy na żywo w Eurosporcie 2

Eurosport pozyskał wyłączne prawa do transmisji prestiżowego wyścigu 24-godzinnego na słynnym torze Daytona. W sobotę i niedzielę Eurosport 2 pokaże na żywo pierwsze i ostatnie trzy godziny rywalizacji, w której zobaczymy między innymi Roberta Kubicę. Polski kierowca pojedzie w zespole High Class Racing. Cały wyścig transmitowany będzie z komentarzem w serwisach Eurosport Player i player.pl. W piątek na antenie Eurosportu 1 miłośników sportów motorowych czeka przedsmak wielkich emocji podczas wirtualnego wyścigu z serii Eurosport eRacing by Assetto Corsa na torze Daytona.

Sprawdź godziny transmisji 24 Hours of Daytona w PROGRAMIE TV

Daytona24 to jeden z najbardziej prestiżowych wyścigów wytrzymałościowych na świecie. W tym roku na słynnym torze wystąpi Robert Kubica, który pojedzie bolidem LMP2 w zespole High Class Racing. Jego partnerami będą arcyksiążę Austrii Ferdinand Habsburg oraz dwóch Duńczyków – Anders Fjordbach i Dennis Andersen. Eurosport 2 pokaże na żywo pierwsze trzy godziny wyścigu w sobotę i ostatnie trzy godziny w niedzielę. Cały wyścig z polskim komentarzem dostępny będzie na żywo w serwisach Eurosport Player i player.pl.

Sprawdź ofertę kanału Eurosport 2 w PROGRAMIE TV

W piątek o 17:30 Eurosport 1 pokaże na żywo wirtualny wyścig na torze Daytona, który będzie znakomitym wprowadzeniem do weekendowych zmagań i przedsmakiem wielkich emocji. Widzowie będą mieli okazję zapoznać się ze słynnym torem i sprawdzić, co czeka Roberta Kubicę i jego partnerów z zespołu. W wyścigu Eurosport eRacing by Assetto Corsa weźmie udział między innymi Kamil Franczak, jeden z najlepszych polskich simracerów. Uczestnicy będą ścigać się samochodami Audi LMP1. O komentarz najwyższej jakości zadbają Krzysztof Woźniak, dziennikarz Motowizji i ekspert simracingu oraz Wojciech Malaca, komentator e-sportowy i kierowca simracingowy.

Źródło: Discovery Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *