„Za Donalem… do Europy” w Polsat Food Network

Irlandzki bloger Donal Skehan wrócił z kulinarnej podróży po Wietnamie, aby wyruszyć w kolejną – tym razem po Europie. Podróżując w towarzystwie wesołej ekipy filmowej, a za przewodników mając miejscowych blogerów kulinarnych, z dziecięcym wręcz entuzjazmem cieszy się nowo odkrytymi, ekscytującymi smakami, aromatami i niepowtarzalnym klimatem odwiedzanych miast. Na trasie jego podróży znalazł się także nasz Kraków.

W Budapeszcie Donal zachwyci się pysznym jedzeniem ulicznym i odwiedzi doroczny festiwal dla smakoszy, pełen znanych i wykwintnych smaków. Podczas odwiedzin w Stambule Donal zostanie poczęstowany iście królewskim śniadaniem, a później trafi na potrawkę z owczej głowy. Dalsza podróż wiedzie przez Amsterdam, Lizbonę i Sztokholm, w których entuzjastyczny kucharz odwiedza najciekawsze lokale, po brzegi wypełnione ekscytującymi smakami i aromatami.

W czasie wizyty w Krakowie Donal trafi do Kopalni Soli w Wieliczce oraz do restauracji, serwującej świeżo złowione i wędzone na miejscu pstrągi. Odwiedzi pierogarnię i sam zmierzy się z lepieniem pierogów, spróbuje golonki w piwie, nie ominie też Vodka Baru, gdzie ogromny wybór gatunków wódki dosłownie zawróci mu w głowie.

„Za Donalem… do Europy”

Premiera: poniedziałek, 18 stycznia, godzina 17:00
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 17:00

Źródło: Scripps Network International

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *