„Zacznij od zdrowia” – nowy magazyn Adama Gizy w TVP2

W niedzielę, 17 października o godzinie 11.05 w Dwójce zadebiutuje nowy magazyn „Zacznij do zdrowia”, który poprowadzi Adam Giza. W każdą niedzielę tuż po „Pytaniu na śniadanie”, w programie nie zabraknie porad medycznych, wskazówek dotyczących sposobów na powrót do zdrowia i ćwiczeń poprawiających kondycję.

Sprawdź godziny emisji audycji „Zacznij od zdrowia” w PROGRAMIE TV

Nadciśnienie, choroby onkologiczne, problemy z oddychaniem, zaburzenia psychiczne to tylko wybrane tematy, które zostaną poruszone w programie. „Zacznij od zdrowia” to również zagadnienia z obszaru profilaktyki zdrowotnej. W magazynie nie zabraknie porad dotyczących stylu życia, diety, aktywności fizycznej czy sposobów radzenia sobie ze stresem. Wszystkie te kwestie wskutek pandemii nabrały w szczególnego znaczenia.

Ważnym elementem nowego magazynu TVP2 będzie tematyka związana z chorobami cywilizacyjnymi, które obecnie stają się coraz większym problemem współczesnych społeczeństw.

Gospodarzem programu będzie Adam Giza, dziennikarz i prezenter telewizyjny, od lat zajmujący się tematyką zdrowotną. W 2017 roku został wyróżniony przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Medycznych tytułem „Medycznego Dziennikarza Roku”. W 2020 roku Adam Giza prowadził w TVP Info licznie oglądany i doceniany przez widzów cykl „Koronawirus Poradnik”.

Sprawdź ofertę kanału TVP2 w PROGRAMIE TV

Program „Zacznij od zdrowia” realizowany jest w nowoczesnej formule, wykorzystującej możliwości studia XR, działającego w technologii rozszerzonej rzeczywistości.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *