To były intensywne dwa miesiące pracy na planie zdjęciowym polskiej wersji serialu THE OFFICE. Twórcy drugiego sezonu opuścili już biuro fikcyjnej firmy “Kropliczanki”, w którym przez ostatnie tygodnie odgrywali kolejne historie wyjątkowych postaci. Premiera nowych odcinków odbędzie się jesienią bieżącego roku.

Sprawdź godziny emisji serialu „THE OFFICE PL” w PROGRAMIE TV

Setki godzin pracy, hektolitry wody mineralnej i nieskończone ilości dobrego humoru — w taki sposób można podsumować proces powstawania kolejnego sezonu przygód prezesa Michała Holca i zatrudnionych w jego firmie pracowników. Nie bez powodu serial THE OFFICE PL został uznany za jedną najlepszych produkcji komediowych ostatnich lat. Zespół aktorów i filmowców pracujących przy jego powstawaniu bardzo mocno angażuje się w każdą scenę, wielokrotnie dodając do zaplanowanych wcześniej scen własną interpretację czy tekst.

Z założenia drugi sezon powinien być lepszy, a wręcz łatwiejszy do zrobienia – jesteśmy już dotarci, aktorzy się otrzaskali, jako scenarzyści znamy „twarze” bohaterów, których piszemy, wiemy co działa, a co nie. Ale z większą mocą, wiąże się większa odpowiedzialność. Piszę ten tekst podczas zwiedzania kopalni złota w Złotym Stoku z dziećmi i właśnie podszedł do mnie młody chłopak mówiąc, że jest wielkim fanem THE OFFICE PL, także jeszcze raz – świadomi odpowiedzialności, mamy nadzieję, że po drugim sezonie, ów fan fanem pozostanie – Łukasz Sychowicz, scenarzysta serialu.

Działanie w tak twórczym środowisku to wyzwanie, ale także ogromna satysfakcja. Każda osoba z planu zdjęciowego ma świadomość realnego wpływu na każdą scenę. Praca nad tym serialem to unikalne przeżycie i myślę, że efekt końcowy dobrze to pokazuje. Nie ma drugiego takiego serialu jak THE OFFICE PL – Kornelia Strzelecka, odtwórczyni roli pracującej na recepcji Asi.

Sprawdź ofertę kanału CANAL+ PREMIUM w PROGRAMIE TV

Efekty intensywnej pracy ekipy filmowej poznamy już jesienią. Moment wyjścia ekipy z planu zdjęciowego został symbolicznie zobrazowany materiałem wideo, który koresponduje z klipem opublikowanym przy okazji rozpoczęcia zdjęć.

Źródło: CANAL+