ZAKRĘTY WIARY – TYDZIEŃ Z SEKTAMI na antenie Crime+Investigation Polsat

Po raz pierwszy w historii telewizja Crime+Investigation zaprasza na międzynarodowe wydarzenie ZAKRĘTY WIARY: TYDZIEŃ Z SEKTAMI – nadawaną od 18 do 24 listopada jedyną w swoim rodzaju produkcję telewizyjną. W ramówce znajdzie się ponad 20 godzin nowych i oryginalnych treści programowych, kontynuacji popularnych serii, specjalny odcinek programu „Opowiem ci o zbrodni” z pisarzem i scenarzystą Igorem Brejdygantem oraz lokalna produkcja “Zakręty wiary”, wyprodukowana przez firmę DzikiLis. Tematem przewodnim programów będą destrukcyjne systemy wierzeń i ich wpływ na ludzi. Emisja pierwszego programu odbędzie się w niedzielę, 18 listopada 2018 roku, w 40. rocznicę masowego samobójstwa w sekcie w Jonestown w Gujanie.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału CI Polsat

Wydarzenie ZARKĘTY WIARY: TYDZIEŃ Z SEKTAMI będzie nadawane w ponad 100 krajach na całym świecie, m.in. w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Polsce, Rumunii, RPA, Włoszech, Hiszpanii, Portugalii i krajach Azji Południowo-Wschodniej.

Tygodniowy blok na kanale Crime+Investigation zapoczątkuje film dokumentalny „Sekty kontra medycyna” w niedzielę, 18 listopada o 21:00. Z kolei dwa dni później, we wtorek 20 listopada stacja wyemituje 4 odcinki serii dokumentalnej “Ekstremalna wiara”, w którym Elizabeth Vargas, nagrodzona Emmy dziennikarka śledcza, wraz z byłymi członkami kontrowersyjnych grup religijnych spróbuje dojść do istoty tego, jak liderzy sekt oddziałują na zagubionych ludzi i tworzą potężne, często destrukcyjne ruchy religijne.

Źródło: A+E Networks® Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *