„Zdążyć przed zmrokiem” w Ale kino+

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością. Już w środę o godz. 20:10 w Ale kino+ polska premiera telewizyjna nowego serialu Zdążyć przed zmrokiem na podstawie bestsellerowych powieści Tany French.

Sprawdź godziny emisji serialu „Zdążyć przed zmrokiem” w PROGRAMIE TV

Obrzeża Dublina. W lesie Knocknaree zostają znalezione zwłoki 13-letniej Katy Devlin. Ślady wskazują na swego rodzaju rytualne zabójstwo. Sprawą zajmuje się śledczy Rob Reilly, dla którego dochodzenie jest wyjątkowo bolesne. W tym samym lesie wiele lat temu sam ledwo uszedł z życiem, a bandyty, który atakował dzieci nigdy nie złapano. Teraz Reilly ma szansę zamknąć traumatyczny rozdział z przeszłości. Przy śledztwie pomaga mu detektyw Cassie Maddox, która sama zmaga się z demonami z przeszłości.

Sprawdź ofertę kanału Ale kino+ w PROGRAMIE TV

Zdążyć przed zmrokiem – produkcja BBC przy współpracy z amerykańskim Starz i irlandzkim RTÉ jest ekranizacją dwóch pierwszych książek z cyklu kryminałów autorstwa Tany French – „Zdążyć przed zmrokiem” i „Lustrzanego odbicia” . Te dwie historie w jedno połączyła Sarah Phelp, scenarzystka znana ze świetnych adaptacji powieści Agathy Christie (m.in. „The ABC Murders” czy „And Then There Were None”). W rolach głównych zobaczymy Killiana Scotta w roli detektywa Roba Reilly’ego oraz Sarah Green jako Cassie Maddox.

Źródło: Canal+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *