Zimowe wieczory z bohaterami Disneya w player.pl

Do 17 grudnia 2016 roku w player.pl codziennie będzie czekał na użytkowników i ich dzieci nowy film animowany, wśród których będą dostępne takie tytuły jak m.in. „Kubuś i przyjaciele”, „Piękna i Bestia”, „Pocahontas”, „Mój brat niedźwiedź” czy „Alicja w Krainie Czarów”.

Za oknem prószy śnieg, a w radiu coraz częściej słychać świąteczne piosenki. Chłodne, zimne wieczory umili nam player.pl i bohaterowie filmów animowanych Disneya. Okres przedświątecznych przygotowań to idealny moment, aby sprawić miłą niespodziankę maluchom i odwiedzić świat ulubionych postaci.

Do 17 grudnia, tylko w player.pl, można oglądać codziennie inną historią z ulubionymi bohaterami z wytwórni Disneya. Kultowe i uwielbiane nie tylko przez najmłodszych filmy animowane teraz są na wyciągniecie ręki. Każdego dnia o godzinie 18:00, na 24 godziny, pojawi się nowy film, m.in.: „Kubuś i przyjaciele”, „Alicja w Krainie Czarów”, „Mary Poppins”, „Pocahontas”, „Piękna i Bestia” oraz wiele innych.

Dodatkowo player.pl daje użytkownikom w prezencie zestaw krótkich animacji z wytwórni Walta Disneya. W player.pl będzie można znaleźć 40 znanych tytułów Disneya, wszystkie dostępne do 17 grudnia.

Filmy animowane z kolekcji Disneya można znaleźć w player.pl pod linkiem: http://player.pl/disney

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *