Zmiana regulaminu dla TV Mobilnej, dekoder po umowie będzie można oddać do APS’u

27 maja 2013 roku Cyfrowy Polsat wprowadził zmiany w regulaminie świadczenia usługi TV Mobilna. Zmiany objęły zapisy rozdziału czwartego „Sprzęt” regulaminu, które od 27 maja przewidują możliwość zwrotu udostępnionego sprzętu po rozwiązaniu lub wygaśnięciu umowy do Autoryzowanego Punktu Sprzedaży.

Od 27 maja 2013 roku w przypadku rozwiązania bądź wygaśnięcia umowy, abonenci będą zobowiązani do zwrotu, na własny koszt, udostępnionego dekodera w ciągu 30 dni od rozwiązania lub wygaśnięcia umowy w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży Cyfrowego Polsatu lub na adres Cyfrowego Polsatu: ul. Łubinowa 4a, Warszawa. Aktualizowana na bieżąco lista Autoryzowanych Punktów Sprzedaży Cyfrowego Polsatu, które przyjmują zwracane dekodery jest dostępna na stronie www.cyfrowypolsat.pl oraz pod numerem infolinii Cyfrowego Polsatu.

Przypomnijmy, że do 27 maja 2013 roku w przypadku rozwiązania bądź wygaśnięcia umowy, abonenci byli zobowiązani do zwrotu, na własny koszt i ryzyko, udostępnionego dekodera w ciągu 30 dnia od rozwiązania lub wygaśnięcia umowy na adres Cyfrowego Polsatu: ul. Łubinowa 4a, Warszawa lub w inne dodatkowe miejsce zwrotu wskazane przez Cyfrowy Polsat.

Źródło: Cyfrowy Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *