„Żywi i umarli” na Epic Drama

„Żywi i umarli” to nowy, emocjonujący, sześcioodcinkowy horror, którego scenarzystami są Ashley Pharoah i Matthew Graham – współtwórcy i scenarzyści „Życia na Marsie” i „Powstać z popiołów”. Premiera już w niedzielę 13 grudnia o godz. 21:30 na kanale Epic Drama. Ta niezwykła seria została przyjęta z uznaniem za świetną oprawę wizualną, doskonałą grę aktorską, konkretne rysy postaci, nieoczekiwane zwroty akcji oraz fascynującą i przerażającą fabułę.

Sprawdź godziny emisji „Żywi i umarli” w PROGRAMIE TV

W rolach głównych zobaczymy Colina Morgana („Przygody Merlina”, „Legend”) jako pionierskiego psychologa Nathana Appleby’ego i Charlotte Spencer („Nędznicy”) w roli jego charakternej żony – Charlotte Appleby. Serial rozgrywa się w Somerset w Anglii w 1888 roku, którego społeczność stoi na skraju monumentalnej zmiany: między przestarzałymi, tradycyjnymi sposobami uprawy ziemi, a uprzemysłowioną przyszłością opartą na wiedzy naukowej.

Sercem tej małej społeczności jest Nathan Appleby, który po śmierci matki dziedziczy Shepzoy House, położony w pięknej, ale odizolowanej dolinie Somerset. Appleby postanawia ułożyć nowe życie dla siebie i swojej ukochanej żony, jednak wkrótce idylla zostaje zakłócona przez dziwne i niepokojące wydarzenia, które niewytłumaczalnie krążą wokół niego. Staje się coraz bardziej niespokojnym człowiekiem, ma obsesję na punkcie udowodnienia istnienia życia pozagrobowego. Czy jest nawiedzony? Dlaczego i przez kogo? W miarę jak nadprzyrodzone zdarzenia stają się coraz częstsze i bardziej przerażające, Nathan zaczyna widzieć i słyszeć niepokojące rzeczy, których nie stworzyła jego wyobraźnia. Odpowiedzi, które znajdzie, zniszczą jego wiarę i przyniosą zagrożenie wszystkim, których kiedykolwiek kochał.

Sprawdź ofertę kanału Epic Drama w PROGRAMIE TV

Premiera serialu „Żywi i umarli” na antenie Epic Drama w niedzielę 13 grudnia o godz. 21:30. Kolejne odcinki będą emitowane codziennie o tej samej porze – do piątku 18 grudnia. Każdy z sześciu mrożących krew w żyłach odcinków będzie ucztą dla oczu, zrealizowaną z filmowym rozmachem i niesamowitą, zachwycającą scenografią.

Źródło: Viasat World

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *