10-16 stycznia w TV Puls

Tydzień 10-16 stycznia 2015 roku będzie stał w TV Puls pod znakiem dwóch serialowych premier. Już w niedzielę, 11 stycznia, TV Puls jako pierwsza telewizja w Polsce zacznie emisję serialu „Tropiciel” o konsultancie policyjnym obdarzonym niezwykłym węchem, dzięki któremu rozwiązuje najtrudniejsze zagadki kryminalne. Ten świetnie wyprodukowany serial to ukraiński „Mentalista”. Ukraińska krytyka pisze z kolei, że „Tropiciel” jest skrzyżowaniem znanych serialowych postaci Sherlocka Holmesa z Dr. Housem. Warto, tym bardziej, że nieczęsto polscy widzowie mają okazję oglądać nowoczesne kino akcji zza wschodniej granicy. Kolejną serialową premierą jest produkcja „Intelligence” o człowieku ze wszczepionym w mózg specjalnym mikrochipem, dzięki któremu może przyswajać i przetwarzać z szybkością komputera ważne dla bezpieczeństwa Stanów Zjednoczonych informacje. W główną rolę wciela się Josh Holloway znany m.in. z serialu „Zagubieni”. Tydzień będzie bogaty również w premiery filmowe. Stacja pokaże m.in. film akcji „Oczy smoka” z Jeanem-Claudem Van Dammem, kontynuację klasyki kina kopanego „Najlepsi z najlepszych 3: Bez odwrotu”, a dla fanów wyścigów ulicznych i takich obrazków, jak „Szybcy i wściekli” TV Puls przygotowała film „Zabójcza prędkość 2”.

„Tropiciel” – PREMIERA
kryminalny, Ukraina 2013, wyst.: Kirill Kyaro, Ivan Oganesyan, Maria Anikanova
Ośmioodcinkowy, ukraiński serial z 2013 roku, którego głównym bohaterem serialu jest obdarzony niezwykłych węchem konsultant policyjny. Tropiciel pomaga swojemu przyjacielowi Victorowi, pracownikowi biura śledczego, w rozwiązywaniu najtrudniejszych zagadek kryminalnych. Ekscentryczny bohater dzięki swojemu niezwykłemu zmysłowi potrafi dowiedzieć się niemal wszystkiego na temat podejrzanego, wyczuć obecność ładunku wybuchowego, dowiedzieć się do kogo należą narkotyki i rozpoznać czy dzieło sztuki jest podróbką.
Premiera 1. i 2. odcinka: niedziela, 11 stycznia, godzina 21:55 i 23:00
Emisja: niedziela, około godziny 22:00

„Intelligence” – PREMIERA
akcja, science-fiction, USA 2013, wyst.: Josh Holloway, Marg Helgenberger, Meghan Ory, Michael Rady, John Billingsley, P.J. Byrne
„Intelligence” to nowy, amerykański serial akcji science-fiction, który światową premierę miał w styczniu tego roku. Główną postacią jest Gabriel, który ma wszczepiony w mózg specjalny mikrochip, dzięki któremu może przyswajać i przetwarzać z szybkością komputera ważne dla bezpieczeństwa Stanów Zjednoczonych informacje. Serial skupia się na Gabrielu i stworzonej wokół niego elitarnej agencji rządowej ds. cyberbezpieczeństwa kraju. Serial współprodukowała firma ABC Studios należąca do Disney-ABC Television Group, telewizyjnej filii The Walt Disney Company.
Premiera: wtorek, 13 stycznia, godzina 22:50
Emisja: wtorek, około godziny 23:00

„Snajper – ostatnie zlecenie”
akcja, USA 2007, reż. Armand Mastroianni, wyst.: Mario Van Peebles, James Remar, Catherine Mary Stewart
Doświadczony snajper – Dillon – chce przejść na zasłużoną emeryturę. Niespodziewanie jednak otrzymuje do wykonania ostatnią misję najwyższej wagi dla bezpieczeństwa narodowego. Dostaje informację od przedstawiciela rządowego – Flicka – o groźnym terroryście – Richardzie Phillipsie – który osiedlił się w małym miasteczku i planuje sprzedać materiały jądrowe Korei Północnej. Tylko Dillon może go powstrzymać! Snajper udaje się do miasteczka, w którym mieszka Phillips. Po przybyciu na miejsce zaczyna podejrzewać, że został wciągnięty w pułapkę…
Emisja: sobota, 10 stycznia, godzina 20:00

„Oczy smoka” – PREMIERA
akcja, USA 2012, reż. John Hyams, wyst.: Jean-Claude Van Damme, Cung Le, Johnny Holmes
Ryan Hong trafia do ciężkiego więzienia. Z pomocą przychodzi mu odsiadujący wyrok Tiano. Pod okiem nowego mentora, Ryan zgłębia tajniki i szkoli się w sztukach walki. Po wyjściu na wolność Ryan przyjeżdża do Nowego Orleanu, gdzie trafia w środek wojny gangów. Jako bezstronny, nie unika starć z gangsterami mimo to jednak zostaje aresztowany. Tam poznaje prawdziwego króla lokalnej przestępczości, Pana V, skorumpowanego szefa policji. Poznając kulisy przestępczych działań postanawia na własną rękę zakończyć trwającą wojnę.
Emisja: niedziela, 11 stycznia, godzina 20:00
Powtórka: piątek, 16 stycznia, godzina 22:00

„Najlepsi z najlepszych 3: Bez odwrotu” – PREMIERA
akcja, USA 1995, reż. Phillip Rhee, wyst.: Phillip Rhee, Christopher McDonald, Gina Gershon, Mark Rolston
Do Liberty, dotąd spokojnego, prowincjonalnego miasta przyjeżdża Tommy Lee, były reprezentant USA w taekwondo, mistrz sztuk walki. Siostra karateki jest żoną miejscowego szeryfa. Radość Tommy’ego z ujrzenia siostrzeńca mąci wieść o zaginięciu czarnoskórego pastora. Rodzina szeryfa opiekuje się synkiem zaginionego, Lutherem. Tommy Lee wkrótce zostaje zmuszony do konfrontacji z agresywnymi członkami działającej tu rasistowskiej organizacji. Broniąc siostry, jej synka i Luthera, daje dotkliwą nauczkę napastnikom.
Emisja: czwartek, 15 stycznia, godzina 21:55
Powtórka: poniedziałek, 19 stycznia, godzina 22:50

„Zabójcza prędkość 2” – PREMIERA
akcja, USA 2013, reż. Alex Ranarivelo, wyst.: Beau Mirchoff, Bill Sage, Brett Davern, Sharon Lawrence
Bohaterem filmu jest Danny Krueger – dwudziestoletni zawodnik, który bierze udział w wyścigach samochodowych. Po zdobyciu stypendium do prestiżowej akademii Fast Lane Racing w Danny’m budzi się chęć konkurowania z najlepszymi kierowcami na świecie. Niestety, feralny wypadek sprawia, że Danny zostaje bez partnera. Jest zmuszony zbudować zespół ze swoim starym rywalem. Razem będą musieli odrzucić stare urazy i skupić się na stworzeniu profesjonalnego teamu wyścigowego.
Emisja: piątek, 16 stycznia, godzina 20:00

„Anastazja” – PREMIERA
animacja, USA 1997, reż. Don Bluth, Gary Goldman, dubbing: Henryk Machalica, Jacek Kawalec, Katarzyna Skrzynecka, Robert Rozmus
Anastazja – najmłodsza córka cara Mikołaja II Romanowa – z trudem unika śmierci w czasie rewolucji. Traci jednak pamięć. W wiele lat po tragedii dziewczyna wyrusza na poszukiwanie swej tożsamości do Petersburga. Tam poznaje dzielnego młodzieńca Dymitra, z którym wyjeżdża do Paryża, aby odszukać swoją ukochaną babcię i odkryć tajemnicę swego pochodzenia. Jednak już od samego początku czekają na nich trudności: czarnoksiężnik Rasputin i nietoperz Bartok postanawiają zgładzić Anastazję…
Emisja: niedziela, 11 stycznia, godzina 12:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *