10. sezon „Teorii wielkiego podrywu” na 10. urodziny Comedy Central

19 października 2016 roku stacja Comedy Central Polska świętować będzie swoje 10. urodziny. Z tej okazji przygotowała dla swoich widzów premierę najnowszego, 10. sezonu „Teorii wielkiego podrywu” oraz konkurs.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym Comedy Central

Swoje 10. urodziny stacja Comedy Central Polska postanowiła uczcić w wyjątkowy sposób. Dla swoich widzów przygotowała premierę najnowszego sezonu hitowego serialu „Teoria wielkiego podrywu”, który jest jednym z najpopularniejszych seriali wszechczasów. Serial opowiada o grupie naukowców i ich perypetiach w życiu prywatnym i uczuciowym. W nowych odcinkach szykuje się wiele niespodzianek, szczególnie rodzinnych, a w gościnnych rolach pojawią się m.in. Katey Sagal i Christine Baranski. Z serialem związany jest konkurs dla fanów, w którym do wygrania są zegarki Casio oraz gadżety związane z serialem.

Od dziesięciu lat Comedy Central Polska kieruje swoją ofertę programową do wielbicieli dobrego humoru i jest jedną z najpopularniejszych stacji telewizyjnych w Polsce. Od 2006 roku stacja zaprezentowała ponad 75 komediowych seriali, m.in. takie hity jak „Jak poznałem Waszą matkę”, „Przyjaciele”, „Hoży doktorzy”, czy „Dwóch i pół”. Jako jedna z pierwszych stacji Comedy Central wprowadziła animacje dla dorosłych, takie jak własną produkcję „Miasteczko South Park”, której 20 sezon pojawił się właśnie na antenie oraz „Włatcy Móch”, czy „Blok Ekipa”. W ramówce nie zabrakło również lokalnych produkcji, m.in. „Nigdy nie rób tego w domu”, „Było sobie porno”, czy „Hu jak humor”.

Od lat stacja związana jest ze sceną stand up i kabaretów w Polsce, dzięki czemu powstały pozycje takie jak „Hu jak humor” i „Comedy Central prezentuje”. W swoich programach Comedy Central nie stroni także od czarnego humoru, dzięki czemu widzowie mieli okazję zapoznać się z żartami m.in. Amy Schumer, Jona Stewarta oraz formatem takim jak roast, czyli bezpardonową satyrą z zaproszonego gościa. Do tej pory na antenie wyemitowane zostały roasty m.in. Justina Biebera, Charliego Sheena, Jamesa Franco, Pameli Anderson, Davida Hasselhofa oraz Donalda Trumpa.

W 2012 roku stacja otrzymała Telekamerę magazynu „Teletydzień” dla najlepszej stacji filmowej.

Źródło: VIMN Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *