10. sezon „The Walking Dead” na FOX

FOX ogłosiło datę premiery 10. sezonu The Walking Dead. Widzowie będą mogli cieszyć się nową odsłoną już 7 października o godzinie 22:00 na kanale FOX!

Sprawdź godziny emisji serialu „The Walking Dead” w PROGRAMIE TV

Najnowszy sezon może być dla fanów The Walking Dead nie lada zagadką. Czego można spodziewać się po odcinkach 10. sezonu?

Angela Kang już od jakiegoś czasu zapowiadała, że widzowie będą musieli przygotować się na przeskok czasowy. Nadal jednak nie wiadomo, jak długi czas minął od zakończenia wydarzeń z sezonu 9.

W nowych odcinkach widzowie dowiedzą się prawdopodobnie, do kogo należał tajemniczy głos z radia. Czy bohaterowie muszą obawiać się kolejnego niebezpieczeństwa? Jedno jest pewne – Angela Kang zapowiedziała, że w The Walking Dead pojawią się rzeczy, które dotąd nigdy nie były pokazywane na ekranie.

Widzowie będą mogli śledzić również kontynuację wątku odkupienia win przez Negana (Jeffrey Dean), jednak żaden z twórców nadal nie zdradza, co się wydarzy i jakie działania podejmie…

W 10. sezonie będzie można spodziewać się także konfrontacji z Szeptaczami, która będzie miała szansę przerodzić się w coś dużo gorszego. Jak jednak się wygrać z kimś, kto nie żyje w stałym miejscu, tylko cały czas migruje? Ten konflikt może przybrać zupełnie inne oblicze niż wszystkie dotychczasowe spory.

Angela Kang zdradza również, że w 10 sezonie bardzo ważną rolę odegrają płomienie. Kto i czego powinien się bać?

Sprawdź ofertę kanału FOX w PROGRAMIE TV

Na wszystkie mrożące krew w żyłach pytania będzie można znaleźć odpowiedź już 7 października o godzinie 22:00 na FOX!

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *