Debiutanckie mecze Wilfredo Leona w reprezentacji Polski tylko w Polsacie Sport

W najbliższy weekend Reprezentacja Polski siatkarzy zmierzy się w towarzyskim dwumeczu z Holandią. Transmisja obu meczów w sobotę i niedzielę, 27 i 28 lipca, od 17:00 tylko na antenie Polsatu Sport.

Sprawdź ofertę kanału Polsat Sport w PROGRAMIE TV

Spotkania z „Pomarańczowymi” będą oficjalnym debiutem Wilfredo Leona w Reprezentacji Polski. To jeden z najlepszych siatkarzy, który w barwach Zenitu Kazań czterokrotnie wygrał Ligę Mistrzów, raz Klubowe Mistrzostwo Świata, a w krajowych rozgrywkach również czterokrotnie zdobywał tytuł Mistrza Rosji oraz cztery razy wygrywał krajowy Puchar. Od sezonu 2018/2019 Wilfredo Leon jest zawodnikiem włoskiego klubu Sir Safety Perugia. W środę, 24 lipca, upływa dwuletnia karencja FIVB, po której zawodnik może grać w siatkarskiej Reprezentacji Polski.

Transmisja meczów Polska-Holandia w sobotę oraz niedzielę od godziny 17:00 na antenie Polsatu Sport. Spotkania skomentują Jerzy Mielewski i Wojciech Drzyzga. Studio przedmeczowe od godziny 16:00 poprowadzi Krzysztof Wanio, a jego gośćmi będą Łukasz Kadziewicz i Ireneusz Mazur.

Mecze towarzyskie Biało-Czerwonych z Holandią, będą jednym z ostatnich sprawdzianów przed turniejem kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich w Tokio, który zostanie rozegrany za niecałe trzy tygodnie w Gdańsku.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *