10 lat Sportklubu w Polsce

Sportklub obecny jest na mapie polskiego sportu telewizyjnego już przez dekadę. Obecnie stacja oferuje swoim widzom m.in. rozgrywki najlepszych europejskich lig w koszykówce i piłce ręcznej mężczyzn, a także południowoamerykański odpowiednik piłkarskiej Ligi Mistrzów – Copa Libertadores.

Dziesięć lat na rynku pozwoliło nam na zbudowanie rozpoznawalności marki i dużego zasięgu technicznego. Sportklub obecny jest w ofercie wielu operatorów kablowych m.in. UPC, Vectrze, Multimediach, Netii oraz dostępny dla widzów platformy satelitarnej nc+ – mówi Joanna Stępniewska, Country Manager Sportklubu Polska. – W ciągu dekady pokazaliśmy setki szlagierowych meczów, prezentowaliśmy czołowe europejskie i światowe rozgrywki w całej gamie dyscyplin sportowych oraz produkowaliśmy własne programy. Następne lata będą równie owocne.

W związku z 10-leciem Sportklub odświeża szatę graficzną anteny. Stacja wprowadziła nową oprawę o minimalistycznym charakterze. Jej esencją są rombowe kształty, które podkreślają dynamikę kanału. Zmieniła się również kompozycja ścieżki dźwiękowej oraz lektor. Zmianie uległ też logotyp, w którym przez kilka najbliższych tygodni widniała będzie symboliczna dziesiątka.

Dla swoich widzów Sportklub przygotował serię konkursów. Pierwszy z nich zaplanowany został na 1 sierpnia – tego dnia zostanie on opublikowany na internetowej stronie stacji – www.sportklub.pl oraz na profilu Sportklubu w portalu społecznościowym Facebook – www.facebook.com/SportklubPL.

Sportklub to należący do węgierskiego koncernu IKO Media Group kanał sportowy. Tydzień w Sportklubie to blisko 30 godzin wydarzeń na żywo, wszystkie z polskim komentarzem. Stacja nadaje siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Źródło: Media Production

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *