„100 złotych, czyli klipy, które opłaca się znać” w ESKA TV

Już od 8 marca 2015 roku w każdą niedzielę o godzinie 16:00 na antenie ESKA TV widzowie zobaczą nowy program – ranking muzyczny z udziałem gwiazd polskiego show biznesu.

„100 złotych, czyli klipy, które opłaca się znać” to ranking klipów, które „wstrząsnęły światem”. W zestawieniu pojawią się wyjątkowe pod wieloma względami teledyski, o których było głośno. Nie zabraknie też klipów „niegrzecznych”, często uznawanych za niecenzuralne. O tych najciekawszych opowie plejada gwiazd polskiego show biznesu, m.in.: Sylwester Wardęga, Czesław Mozil, Natalia Siwiec, Doda, Sylwia Grzeszczak, Barbara Kurdej-Szatan, Mariusz „Pudzian” Pudzianowski, ekipa Abstrachuje TV, Dawid Woliński i inni. Swoimi opiniami na temat klipów podzielą się także muzyczni eksperci, czyli prezenterzy ESKA TV: Jankes, Puoteck, Ola Kot i Adrian Harasim. O tym, który klip znajdzie się w pierwszej dziesiątce, a który zajmie miejsce na podium, widzowie dowiedzą się w 20. odcinku programu, emitowanym w lipcu.

Ponadto każdy odcinek wzbogacony będzie materiałami dodatkowymi. Zakulisowo zaproszone do studia gwiazdy przedstawią swój prywatny ranking najważniejszych klipów w historii muzyki. Materiały wideo dostępne będą ma profilu ESKA TV na Facebooku, www.eska.tv i www.eskaGO.pl.

Program „100 złotych, czyli klipy, które opłaca się znać” na zamówienie ESKA TV produkuje dom produkcyjny f25.

eskatv100zlotych

Źródło: ESKA TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *