Telewizja Puls rusza z kampanią reklamową wiosennej oferty (grafiki)

Telewizja Puls rozpoczyna kampanię reklamową wiosennych ramówek kanałów TV Puls i PULS 2, która obejmuje prasę, radio i Internet.

Kampania reklamowa TV Puls startuje 1 marca i opierać się będzie na promocji hitów filmowych emitowanych o godzinie 20:00 (m.in. „Szybcy i wściekli 5”, „Druhny”, „Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości”) oraz pierwszej produkcji serialowej Telewizji Puls – „Przypadków Cezarego P.” z Cezarym Pazurą w głównej roli. Kampania PULS 2 rozpoczęła się natomiast 23 lutego i promuje trzy kluczowe pasma stacji: animacje w paśmie „Junior TV” (m.in. „SpongeBob Kanciastoporty”), programy rozrywkowe i dokumenty aukcyjne (m.in. „Piekielny Hotel Gordona Ramsaya”) oraz światowej klasy seriale („CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas”).

Działania obejmują prasę („Tele Tydzień”, „To&Owo TV”, „Kropka TV”, „Tele Świat”), radio (RMF FM, RMF Maxxx, Radio ZET, Radio Eska, Radio VOX FM) i Internet (YouTube, Facebook, Wirtualna Polska, Google, Filmweb). Za kreacje kampanii oraz planowanie i zakup mediów w prasie i w radiu odpowiada Dział Marketingu Telewizji Puls. Za działania w Internecie odpowiada White Paper Agency.

tvpulsreklamaprzypadki

tvpulsreklamafilmy

puls2reklamaseriale

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *