Telewizja Puls rozpoczyna kampanię reklamową wiosennych ramówek kanałów TV Puls i PULS 2, która obejmuje prasę, radio i Internet.

Kampania reklamowa TV Puls startuje 1 marca i opierać się będzie na promocji hitów filmowych emitowanych o godzinie 20:00 (m.in. “Szybcy i wściekli 5”, “Druhny”, “Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości”) oraz pierwszej produkcji serialowej Telewizji Puls – “Przypadków Cezarego P.” z Cezarym Pazurą w głównej roli. Kampania PULS 2 rozpoczęła się natomiast 23 lutego i promuje trzy kluczowe pasma stacji: animacje w paśmie “Junior TV” (m.in. “SpongeBob Kanciastoporty”), programy rozrywkowe i dokumenty aukcyjne (m.in. “Piekielny Hotel Gordona Ramsaya”) oraz światowej klasy seriale (“CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas”).

Działania obejmują prasę (“Tele Tydzień”, “To&Owo TV”, “Kropka TV”, “Tele Świat”), radio (RMF FM, RMF Maxxx, Radio ZET, Radio Eska, Radio VOX FM) i Internet (YouTube, Facebook, Wirtualna Polska, Google, Filmweb). Za kreacje kampanii oraz planowanie i zakup mediów w prasie i w radiu odpowiada Dział Marketingu Telewizji Puls. Za działania w Internecie odpowiada White Paper Agency.

tvpulsreklamaprzypadki

tvpulsreklamafilmy

puls2reklamaseriale

Źródło: Telewizja Puls