11-17 lutego w TV Puls

Hitem tygodnia 11-17 lutego w TV Puls będzie thriller „John Wick” z Keanu Reevesem w roli głównej. Premiera filmu w telewizji ogólnopolskiej już w niedzielę 12 lutego o godzinie 20:00.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym TV Puls

W ramach MOCNEGO SOBOTNIEGO KINA TV Puls zaprasza na spotkanie ze Stevenem Seagalem odgrywającym główną rolę w produkcji – „Liberator” oraz z Sylvestrem Stallone’em, który w thrillerze „Dorwać Cartera” wcieli się w mafijnego egzekutora długów.

Ponadto filmowymi premierami tygodnia będą: komedia dla całej rodziny – „Syn prezydenta”, a także klasyka kina akcji „Leon zawodowiec” z Jeanem Reno, Garym Oldmanem i debiutującą Natalie Portman.

„SPARTAKUS”
akcja/wojenny, 2010, wyst.: Andy Whitfield, John Hannah, Lucy Lawless, Manu Bennett
Potępiony przez społeczeństwo, wtrącony do niewoli, a następnie wcielony do szkoły gladiatorów – Spartakus – pokonuje swoich oprawców i obmyśla plan zemsty. Zdradzony przez wszystkich, skazany na życie w brutalnym świecie. Teraz musi walczyć nie tylko siłą mięśni, ale również uważać na wszechobecne zdradę, korupcję i niebezpieczne piękno. Żeby przeżyć, powinien pokonać wszystkie swoje słabości, stać się kimś więcej – stać się legendą…
Emisja: środa, godzina 20:00

„LIBERATOR”
akcja, USA, 1992, reż. Andrew Davis, wyst.: Steven Seagal, Tommy Lee Jones, Erika Eleniak, Gary Busey
Nominowany do Oskara film sensacyjny ze Stevenem Seagalem w roli głównej. Casey Ryback, w przeszłości doskonały agent do zadań specjalnych, dziś wiedzie spokojne życie kucharza okrętowego na statku USS „Missouri”. Załoga przygotowuje huczną imprezę urodzinową dla swojego kapitana, ściągając na okręt zespół muzyczny. W trakcie zabawy wszystkich czeka niemiła niespodzianka. Okazuje się, że muzycy są byłymi agentami CIA, którzy zamierzają przejąć statek, nie oszczędzając ludzi. Czy Ryback stanie na wysokości zadania i uratuje załogę?
Emisja: sobota, 11 lutego, godzina 20:00

„DORWAĆ CARTERA”
akcja, USA, 2000, reż. Stephen Kay, wyst.: Sylvester Stallone, Rachael Leigh Cook, Miranda Richardson
Specjalista od ściągania długów dla bukmachera z Las Vegas – Jack Carter – jedzie do rodzinnego miasta na pogrzeb swojego brata – Ritchie’go. Po przybyciu na miejsce Carter zaczyna podejrzewać, że śmierć Ritchie’go nie była przypadkowa. Z czasem nabiera coraz większych podejrzeń, aż w końcu dochodzi do wniosku, że było to morderstwo. Postanawia sam znaleźć zabójców i wymierzyć sprawiedliwość.
Emisja: sobota, 11 lutego, godzina 22:00

„JOHN WICK”
thriller/akcja, USA 2014, reż. Chad Stahelski, David Leitch, wyst.: Keanu Reeves, Adrianne Palicki, Alfie Allen, Michael Nyqvist, Willem Dafoe
John Wick był najlepszym płatnym zabójcą w Stanach, ale dla ukochanej żony wycofał się z biznesu. Po jej śmierci nie dane mu będzie w spokoju przeżyć żałoby. Gdy syn rosyjskiego mafiosa odbierze mu ostatnią pamiątkę po ukochanej, zemsta będzie tylko kwestią czasu. Przestępczy świat na wieść o tym, że John Wick wrócił do gry, zamiera w przerażeniu, a rosyjski mafioso wydaje na niego wyrok śmierci. Już wkrótce miasto stanie w płomieniach…
Emisja: niedziela, 12 lutego, godzina 20:00

„SYN PREZYDENTA” – PREMIERA
komedia, USA 1996, reż. David M. Evans, wyst.: Brock Pierce, David Adkins, Robert Guillaume, Timothy Busfield
Agent Simms jest całkowicie oddany swojej pracy w Secret Service i z pełnym poświęceniem chroni prezydenta USA. Pewnego dnia otrzymuje nowe zadanie – ma zostać prywatnym ochroniarzem prezydenckiego syna Luke’a, który nie cieszy się sympatią pracowników. Przy bliższym spotkaniu rozpieszczony i krnąbrny chłopiec okazuje się jednak całkowicie innym człowiekiem. Czy ochroniarzowi i Luke’owi uda się znaleźć nić porozumienia?
Emisja: sobota, 11 lutego, godzina 13:55

„LEON ZAWODOWIEC” – PREMIERA
akcja, Francja, 1994, reż. Luc Besson, wyst.: Gary Oldman, Jean Reno, Natalie Portman
Wielokrotnie nagradzana francuska produkcja w gwiazdorskiej obsadzie. Leon (Jean Reno) jest płatnym zabójcą. Pewnego dnia łamie swoje twarde zasady i pomaga Matyldzie (Natalie Portman), dziewczynce, której rodzina została brutalnie zamordowana. Gdy 12 latka odkrywa profesję swojego wybawcy, rozpaczliwie stara się przekonać go, by nauczył ją swego fachu i pomógł pomścić śmierć brata. Między tymi dwojga rodzi się specyficzna przyjaźń. Wspólnie postanawiają zemścić się na przestępcy o psychopatycznych skłonnościach, który stoi na czele skorumpowanych policjantów.
Emisja: wtorek, 14 lutego, godzina 20:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *