Premierowe odcinki „Życie na warunku” w CBS Reality

Mogłoby się wydawać, że chwila wyjścia z więzienia to radosny moment, początek nowej drogi życiowej. Niestety – kiedy zwolnieni w trybie warunkowym skazańcy wychodzą na wolność, tam często czekają na nich dawne pokusy i nawyki. „Życie na warunku” to serial dokumentalny, który podąża śladem oficerów policji pracujących z ludźmi na zwolnieniu warunkowym. Skazani muszą się bardzo pilnować: byle wykroczenie może sprawić, że ponownie wylądują w więzieniu. Na premierowe odcinki serii CBS Reality zaprasza od 6 do 22 lutego w dni powszednie o godzinie 22:00.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym CBS Reality

Każdy odcinek serii przedstawia historię trzech osób przebywających na zwolnieniu warunkowym. Widzowie będą mogli poznać nie tylko byłych więźniów, ale także kuratorów – oficerów policji, których zadaniem jest kontrola swoich podopiecznych oraz służenie im pomocą.

W pierwszym odcinku przedstawiona zostaje historia Melissy Utterback, narkomanki i matki, która pragnie naprawić swoje życie. Kobieta urodziła czwórkę dzieci, jednak nigdy przedtem nie zajmowała się nimi. Teraz, gdy zaprzestała zażywania narkotyków, chce odzyskać swoje pociechy. Kuratorka Denise Jackson musi upewnić się, że Melissa faktycznie zwalczyła swój nałóg i że oddanie jej dzieci pod opiekę nie jest niebezpieczne dla ich zdrowia czy życia.

Z podobnymi wątpliwościami będzie zmagać się Gerald Carter, który nadzoruje poczynania Kennetha Jonesa, skazanego za przestępstwo seksualne. Carter podejrzewa, że Jones może nie dopełniać warunków swojego przedterminowego zwolnienia – istnieje szansa, że mieszka w budynku mieszczącym się… naprzeciwko szkoły.

Nieco większą otuchą napawa ostatnia z przedstawionych w tym odcinku historii. Brian Chatman trafił do więzienia za czyn popełniony pod wpływem narkotyków, lecz w trakcie odsiadywania kary zdobył wyższe wykształcenie. Teraz mężczyzna ma szansę wyjść na prostą i zacząć swoje życie od nowa. W przystosowaniu się do funkcjonowania poza murami więzienia pomaga mu jego kurator, John Taylor.

Na premierowe odcinki 1. sezonu serialu dokumentalnego „Życie na warunku” CBS Reality zaprasza od 6 do 22 lutego, w dni powszednie o godzinie 22:00.

Źródło: CBS Reality

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *