Kontynuacja cyklu „Słoneczna niedziela” w lutym na CBS Europa

Przez cały miesiąc na kanale CBS Europa będzie można oglądać komedie, które każdego widza naładują dobrą energią i pogodą ducha. W ramach cyklu widzowie zobaczą takie filmy jak „To wciąż mój mąż” (z Heather Graham) czy „Debiutant” (z Sigourney Weaver). Na cotygodniową porcję doskonałej rozrywki CBS Europa zaprasza od 5 lutego, w każdą niedzielę o godzinie 21:00.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym CBS Europa

„Dziadek i ja”
Joshua (Joseph Cross) to rezolutny dziewięciolatek uczęszczający do surowej, katolickiej szkoły. Wraca do niej po wakacjach, lecz nie to jest obecnie najważniejsze w jego życiu. Niedawno zmarł jego ukochany dziadek (Robert Loggia) i chłopiec nie potrafi sobie poradzić z tą stratą. Dziadek był najbliższą osobą dla Joshui, często zastępującą mu zapracowanych rodziców. Chłopiec wpada na dość dziwny pomysł – chce porozmawiać z Panem Bogiem o swoim zmarłym krewnym. Tylko jak to zrobić? Nadzieją jest wizyta biskupa w szkole. Pomocą i wsparciem okaże się też Hope (Heather Casler), nowo poznana koleżanka.
Emisja: niedziela, 5 lutego, godzina 21:00

„Happy, Texas”
Harry Sawyer (Jeremy Northam) i Wayne Wayne Wayne Jr. (Steve Zahn) odsiadują wyroki za oszustwa i kradzieże. Gdy dochodzi do wypadku więziennej furgonetki, w której są przewożeni z mordercą Bobem, Harry i Wayne korzystają z okazji i uciekają. Na stacji benzynowej kradną kamper, którym zamierzają opuścić Teksas. Niestety samochód zostaje zatrzymany przez lokalnego szeryfa (William H. Macy). Ku swojemu wielkiemu zdziwieniu, zbiegowie nie zostają zatrzymani, lecz odeskortowani do miasteczka Happy, gdzie czeka na nich cała lokalna społeczność. Wkrótce odkrywają, że zostali wzięci za Steve’a i Davida – gejowską parę słynącą z organizacji konkursów piękności. Bohaterowie wcielają się w nowe role, choć nie bez trudu. Harry’emu bowiem wpada w oko pracownica banku, Wayne’owi koordynatorka konkursu na małą miss, a szeryfowi… Harry.
Emisja: niedziela, 12 lutego, godzina 21:00

„Debiutant”
Oscar Grubman (Aaron Stanford) właśnie wraca do domu na ferie. Chłopak uczy się w szkole z internatem, jest uzdolniony, inteligentny, oczytany i nad wiek dojrzały. Święto Dziękczynienia ma spędzić z ojcem (John Ritter) – profesorem na Uniwersytecie Columbia – oraz jego żoną Eve (Sigourney Weaver). Mimo że do Oscara wzdycha szkolna koleżanka Miranda (Kate Mara), chłopak obiecuje sobie, że w czasie świątecznej przerwy zdobędzie kobietę dojrzałą i fascynującą, czyli Eve. Działania Oscara nie przynoszą oczekiwanych efektów, do czasu gdy spotyka przyjaciółkę swojej macochy, seksowną Diane (Bebe Neuwirth)…
Emisja: niedziela, 19 lutego, godzina 21:00

„To wciąż mój mąż”
Temperamentna i urocza Joline (Heather Graham) wychodzi za mąż za przystojnego Carla (Luke Wilson). Niestety szczęście nie trwa długo. Po niespełna dwóch latach Carl, wzięty fotoreporter, opuszcza Joline, zostawiając zdawkowy liścik. Kobieta jest zaskoczona i zrozpaczona. Postanawia jednak wziąć sprawy w swoje ręce. Chce powalczyć o szczęście oraz poznać powody rozstania. Aby odnaleźć Carla, Joline wyrusza w podróż, która wiele zmieni w jej życiu. Odszukanie męża okaże się niełatwym zadaniem. Trzeba będzie dotrzeć aż do granicy z Meksykiem, do El Paso. Joline, nieświadoma czym obecnie zajmuje się Carl, zaczyna go śledzić. Pewnego dnia uparta mężatka spotyka na swojej drodze intrygującego Neila (Goran Visnjic).
Emisja: niedziela, 26 lutego, godzina 21:00

Źródło: CBS Europa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *