11. edycja „Tylko muzyka. Must be the music” ze zmianami

Muzyczne show „Tylko muzyka. Must be the music” w 11. edycji czekają zmiany. Widzowie zobaczą dziewięć odcinków castingowych oraz półfinał i finał zaprezentowany w jednym odcinku na żywo 8 maja 2016 roku.

Producenci programu zdecydowali o zwiększeniu do dziewięciu ilości odcinków castingowych. Pozwoli to zaprezentować wiele ciekawych, początkujących zespołów i solistów, których „Must be the music” promuje od początku swojego istnienia.

W dziesiątym odcinku widzowie zobaczą na żywo występy 12 półfinalistów. Dziesięciu wskazanych przez jury programu spośród wykonawców, którzy otrzymali w swoim pierwszym występie 3 lub 4 x TAK oraz dwóch, którzy dostali „Dzikie karty”. Wzorem poprzednich edycji, jedną przyznają w głosowaniu spośród wszystkich uczestników tej edycji programu, fani show na facebooku, drugą zaś przydzielą jednemu z wykonawców słuchacze radia RMF FM. Po występie wszystkich półfinalistów, dwóch z największą ilością smsowych głosów widzów zmierzy się w finale show, wykonując po jeszcze jednym utworze.

Zwycięzca, jak w poprzednich edycjach, zostanie uhonorowany nagrodą 100 tys. złotych, oraz statuetką i kampanią promocyjną na antenie radia RMF FM.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *