1,1 mln widzów drugiego sezonu „Policjantek i Policjantów”

Wyniki drugiego sezonu „Policjantek i Policjantów” w Czwórce (TV4) są lepsze od wyników pierwszej edycji serialu i pod względem średnich udziałów w rynku zwiększyły się o 44%: z 5,5% jesienią ub.r. do bez mała 8% tej wiosny (SHR All 4+). Rekordowy odcinek tego sezonu osiągnął udziały na poziomie 9,6% (SHR All 4+) i 10,3% w grupie komercyjnej.

Wiosną o 36% wzrosła widownia serialu, przekraczając średnio 1,1 mln osób (AMR 4+). Premiery drugiego sezonu regularnie przyciągały ponadmilionową widownię – 31 na 40 odcinków tej edycji zgromadziło powyżej 1 mln widzów, a najlepiej oglądany odcinek zobaczyło 1,32 mln osób.

Największy przyrost serial odnotował wśród widzów Naziemnej Telewizji Cyfrowej, gdzie w grupie komercyjnej widownia zwiększyła się prawie o połowę (48%), a udziały w rynku w porównaniu do sezonu pierwszego wzrosły o 41%. Średnie udziały w tej grupie dla całej drugiej serii „Policjantek i Policjantów” wyniosły 12,5%, zapewniając Czwórce w czasie jej emisji trzecią pozycję wśród kanałów NTC – tuż za Polsatem i TVN, a przed TVP1 HD, TVP2 HD, TV Puls i TVN 7.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *