11. sezon „Z Archiwum X” tylko na FOX

Z najnowszym 11. sezonem „Z Archiwum X” wracają najpopularniejsi agenci FBI od zjawisk paranormalnych, czyli Dana Scully i Fox Mulder. Po raz kolejny będą musieli stawić czoła rządowym spiskom, przybyszom z kosmosu oraz nieubłagalnie nadchodzącej zagładzie ludzkości. Agentom pozostało już naprawdę niewiele czasu na działanie!

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału FOX

–  Najlepszą rzeczą przy kręceniu „Z Archiwum X” jest to, że w jednym odcinku możesz opowiedzieć dramatyczną historię, w innym z humorem, a w kolejnym naprawdę przerażającą. Jaki będzie ich koniec? Na pewno musimy odpowiedzieć na wiele ważnych pytań. W nowym sezonie patrzymy na świat, w którym prawda praktycznie nie istnieje, a wszędzie na około dominują spiski – mówi Chris Carter, producent serii.

W kolejnej odsłonie serii Mulder i Scully są coraz bliżsi prawdy. Prowadzi to do tego, że mogą zaufać coraz mniejszej liczbie osób oraz muszą wystrzegać się tych, którzy tylko czyhają na ich życie. Dodatkowo, po kilkunastu latach, postanowią odnaleźć swojego syna Williama. Jednak nie tylko oni są mocno zaangażowani w jego poszukiwania. Może się okazać, że będzie miał on do odegrania ważną rolę w ratowaniu ludzkości.

–  Dlaczego ten serial nadal jest tak popularny? Odpowiedź jest prosta! To chemia, która wciąż istnieje pomiędzy Davidem Duchovnym i Gillian Anderson oraz sposób, w jaki Chris Carter opowiada te historie – tłumaczy Mitch Pileggi wcielający się w rolę Waltera Skinnera.

A co na temat nowej serii i powrotu do swoich ról mówi David Duchovny? – To będzie powrót do starego, dobrego partnerstwa Muldera i Scully. Mamy za sobą wspólne lata przepracowane na planie, więc wiemy, jak do tego podejść. Kiedy jesteśmy na planie, odgrywając swoje role, czuje, że ona jest dla mnie jak prawdziwa przyjaciółka.

Czy tajnej organizacji uda się przygotować Ziemię na kolonizację kosmitów i poświęcić miliardy ludzkich istnień? Może jednak Mulderowi i Scully uda się powstrzymać spisek, który trwa od kilkudziesięciu lat?

Ponownie w roli agentów FBI Foxa Muldera i Dany Scully zobaczymy Davida Duchovnego oraz Gillian Anderson. Pojawią się również Mitch Pileggi jako Walter Skinner, William B. Davis jako Palacz, a także Karin Konoval, Barbara Hershey, Haley Joel Osment czy Lauren Ambrose.

Premiera „Z Archiwum X” odbędzie się w czwartek 4 stycznia o godz. 21:05 tylko na FOX!

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *