„Najgorsze państwo świata” w Antyradiu

Karolina Korwin-Piotrowska i Michał Figurski proklamują „Najgorsze państwo świata” w Antyradiu. Premiera nowego poranka stacji już 8 stycznia br.

Codziennie od poniedziałku do piątku między 7.00 a 10.00 słuchacze Antyradia będą skazani na „Najgorsze państwo świata”, gdzie rządzą niepodzielnie i ustalają reguły państwo Korwin-Figurski. Autorytarne i bezkompromisowe komentarze prowadzących. Śledztwa dotyczące największych absurdów otaczającej nas rzeczywistości. Pluralistyczne spojrzenie na nonsensowne wydarzenia i plotki. Antydemokratyczne wybory, o których decyduje jedynie duet Korwin-Figurski. Codzienna dawka piętnowania głupoty i arogancji. Tak będzie wyglądać „Najgorsze państwo świata” w Antyradiu.

Władzę ustawodawczą, wykonawczą i sądowniczą tworzy Karolina Korwin-Piotrowska – dziennikarka, felietonistka i pisarka. Przez 10 lat prowadziła w TVN Style program „Magiel towarzyski”, pisze felietony do Wirtualnej Polski i jest komentatorem TVN24 BiS. Obecnie w TVN Fabuła prowadzi autorski program „DKF”, a w TVN Style program pt. „#Sława”. Prowadziła programy o filmie m.in.: w Radiu Kolor, Radiu ZET i Radiu PiN, a także w TVP1. W 2015 roku znalazła się na liście najbardziej wpływowych celebrytów tygodnika „Wprost” oraz zajęła 5. lokatę na liście 10 najbardziej wpływowych i opiniotwórczych polskich dziennikarek​ według „Gazety Wyborczej”. W Antyradiu podzieli się władzą z Michałem Figurskim – dziennikarzem, prezenterem i producentem radiowo-telewizyjnym. Figurski w radiu pracuje od 1994 r. Zaczynał jako dziennikarz i prowadzący w Rozgłośni Harcerskiej. Od tamtej pory współtworzył i prowadził wiele popularnych audycji radiowych w takich stacjach jak Radio ZET, Radio Kolor, RMF FM, Antyradio i Eska Rock. Pracował jako producent, dziennikarz, prezenter telewizyjny m.in. w TVP, TVN, TV4, Polsat Play i Polsat News. Był dyrektorem programowym Radia Kolor, 4FunTV, Rebel.tv i TV Disco. Jest autorem nazwy Antyradio, w którym pełnił funkcję dyrektora programowego w latach 2003-2008.

Dotychczasowi prowadzący poranek Antyradia przejdą do innych pasm. Joanna Zientarska dołączy do gospodarzy audycji „Odjechani” (15.00-17.00), gdzie zastąpi Dominikę Sygiet, która rozstała się ze stacją. Łukasz Ciechański poprowadzi swój nowy program „Uciecha z rana” emitowany od poniedziałku do piątku w godz. 5.00-7.00.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *