Styczeń miesiącem przytulania w Boomerangu

W związku z obchodzonym w styczniu dniem przytulania stacja Boomerang przygotowała prawdziwie milusiński maraton „Przyjaciele Boomeranga”. Widzowie będą mieli okazję spotkać uroczą Dorotkę, bystrego psa Pata i jego przyjaciółkę Lolę, Pannę Moon, Jasia Fasolę i Scooby-Doo. Emisja maratonu codziennie, od 6 stycznia o godz. 15:30.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Boomerang

Przytulanie daje poczucie bezpieczeństwa i wzmacnia rodzinne więzi. Naukowcy podkreślają, że redukuje też stres, przegania smutki i poprawia humor. W styczniu w wielu krajach obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Przytulania. Właśnie z okazji tego święta kanał dziecięcy Boomerang zaprasza całe rodziny do wspólnego spędzania czasu i okazywania sobie czułości.

Aby zachęcić rodziców i ich pociechy do zasiadania razem na kanapie, stacja przygotowała specjalny maraton, pełen sympatycznych bohaterów, którzy uwielbiają się przytulać i robią to, kiedy tylko nadarza się okazja. W ramach cyklu „Przyjaciele Boomeranga” widzowie będą mieli okazję obejrzeć odcinki takich seriali jak „Dorotka i Czarnoksiężnik z Krainy Oz”, „Pat i świat”, „Panna Moon”, „Jaś Fasola” czy „Wyluzuj, Scooby-Doo”. Uroczy bohaterowie udowodnią, że przytulanie jest dobre na wszystko – sprawdza się doskonale w momentach strachu, radości, wspólnych sukcesów i wielkich tarapatów.

Emisja maratonu „Przyjaciele Boomeranga” codziennie, od soboty 6 stycznia o godz. 15:30 na antenie Boomeranga.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *